SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO nitrobolonie2 pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie dobiera sie raczej obciązeń do cykli kreatynowych ale raczej te cykle planuje sie pod plany treningowe - zarówno pod względem całości treningu jak i wielkości obciążeń.
2 x 15g. to minimum przy tym staku bo ma on dość dużą ilość pobudzaczy w stosunku do ilości kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
dflatego lepiej miec na cykl pomoc w postaci TCM w postaci kapsulek lub cell pumpa np

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
no wiesz Kris...
45 to nie takie przegiecie jesli mamy gościa np 100kg
ale jest dokładnie tak jak mówi apokalipsa... w 30g o ile sie nie myle jest tylko 8g kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
45 to jest dobra dawka mniejszych nie ma sensu, dletego nitro II jest malo ekonomiczne.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2520
15 g dziennie to jest śmiech, 4000 mg mixu kreatynowego to za mało, ja brałem tzn biorę 10 gram na porcje,
dzień klaty 15 gram (nie wiem czemu taki nawyk, że więcej)
Nie wiem ile biorę ale już 10 kg siły na ławce 3 kg masy a jeszcze 500 g nie zjadłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dzień klaty 15 gram - no to jestem w szoku- następny super wyciskacz nam rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Wróciłem z siłowni

No widzicie Nitro 2 zrobił straszna reklame i świeżaki w tym ja kiedys kupiłem Nitrobolon 2tylko ze jadłem do z CP fakt faktem że można połaczyć Nitro 2 z Mono/TCM/CP i wyjdzie fajny cykl dawkujac 15-20 gram nitro przed siłownia a Mono/TCM/CP- rano/po siłowni w dni nietreningowe te
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2520
apokalipsa nie nabijał się z początkujących odrazu w 1 dzień jak poszedłeś na siłownie wszystko wiedziałeś?
Zrozum początkujących i nie nabijaj się ze mnie:P, wiem ze tak skokowo to nic nie da ale te 5 gram na moją psychikę działa;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Miodzik - nie chodzi tu o nabijanie się... nie wiem skąd ci to przyszlo do glowy

chcałem ci tylko uświadomić bezsens takiego podejścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
a co myślicie o stosowaniu nitroblonu II do trengingu na rzeźbe??

bez kasy nie ma masy:P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitlamax CFM Whey Protein Isolate

Następny temat

planuje zakupić suple..co proponujecie?

WHEY premium