SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POTRZEBUJE FACHOWEJ PORADY

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4089
Red wyhamuj! Masz swoje poglądy git ale trzeba mieć tolerancję dla poglądów innych a nie ładować w każdego kto myśli inaczej czy tylko sobie zażartuje. Inaczej ludzie nie będą Cię traktować serio i nawet jeżeli będziesz miał rację w jakiejś dziedzinie to mogą Cię nie słuchać bo będą z góry negatywnie anstawieni do Twoich wypowiedzi. Pozdrawiam!

Morza szum, ptaków śpiew i zwyrole pośród drzew!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
czy nauczycielem, możliwe że tak
wiem że skrajności rodzą wynaturzenia, takim przykładem był wlaśnie arnold
i to ty źle zrozumiałeś, nie powiedziałem nigdzie że wydaje mi się że po pawiu ma niby siła rosnąć
a tak żeby uściślić, cięzki trening a intensywnosć doprowadzająca cię do wymiotów to diametralnie różne pojęcia
możesz wykonać kolka serii na submaksymalnych obciążeniach i twój trening będzie niesamowicie ciężki - tak robią 'boiści'
możesz też używając ciężaru np. 60% 1MP doprowadzić do skrajności w postaci wymiotów i skrajnego wyczerpania - a twój trening nie będzie miał nawet zarysu ciężkiego treningu, będzie poprostu intensywny i wyczerpujący, a to oprócz wytrzymałości i zaj... ilości kortyzolu nie daje wiele

z chęcią stanąłbym po środku, jednak po stronie kulturystów musiało by być choć trochę pozytywów, przez te kilka lat odnalazłem jedynie negatywy, niedomówienia i legendy zamiast faktów

poprostu szkoda słów na temat "kulturystyka"

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
Maliniar, mogę być populistą ale to własnie wtedy nikt nie będzie traktował mnie poważnie, bo zamiast zapytany o własne zdanie odpowiadać tak jak uważam i jakie mam poglądy to, będę lizał dupsko i przytakiwał, nie chodzi mi o to żeby mnie lubili tylko żeby myśleli i rozumieli

to ty sam nad sobą powinieneś się zastanowić, i skorzystać z tego co natura włożyła ci pod czapkę

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Nikt nie każe ci zmieniać poglądów, przestań być taki nadmuchany.
Wystarczy że będziesz mniej nachalny i bardziej z dystansem, bo z tego co prezentujesz możnaby wysnuć wniosek że jesteś tylko teoretykiem. Czy wszystko rozbijasz na części pierwsze? A jak robisz sobie śniadanie to piszesz na kartce wszystkie czynności jakie musisz wykonać?
Podejrzewam że nie, dlatego uważam że przesadzasz ze swoimi teoriami które mogą się wydawać słuszne, ale w praktyce mogą zawieść. Może się mylę, ale myślę że jesteś dość młodym człowiekiem.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4089
RED! PROŚBA - CZYTAJ UWAŻNIE WYPOWIEDZI ZANIM SIĘ DO NICH USTOSUNKOWUJESZ! Nie napisałem że nie masz wyrażać swoich poglądów, nieważne jakiekolwiek by one nie były,tylko napisałem że nie warto obrażać tych, którzy mają inne poglądy. Tylko tyle. Następnym razem przeczytaj DOBRZE to co jest napisane bo za dużo dopowiadasz i nie koniecznie WŁAŚCIWIE.

Morza szum, ptaków śpiew i zwyrole pośród drzew!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
Maliniar - dobrze napisałem, poprostu nie zrozumiałeś, nie da się dogodzić wszystkim a wielu , jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś to chyba jeszcze krótko żyjesz, obraża się za to że wyrażam swój pogląd, nie koniecznie negując ich, mój pogląd to conajwyżej miejsce ostatnie kulturystyki w hierarchi sportów siłowych - taki wyrażam, są co się zgodzą i ci któży się nie zgodzą, mogą się nawet obrazić, ale czy to znaczy że żeby im dogodzić i tak jak uważasz broń Boże ich nie obrazić, muszę zostać populistą i zostawiać dla siebie to co myślę ? pytanie retoryczne, oczywiście że nie

stodolar, nachalny ? czy ja cięnękam telefonami i mailami wyrażając swe przekonania ? pomyśl dobierając słowa
a z dystansem to ja do podchodzę tylko do czegoś co nie specjamnie mnie interesuje, a to o czym tu mówimy ma dla mnie duże znaczenie, i żeby nie popełniać błędów czesto rozbijam to na czynniki pierwsze, dzieki temu najpierw wiem dlaczego to wykonuje [a nie staram się sobie tłumaczyć, tego jakimiś wróżbiarskimi zdolnościami jakiegoś gościa co mi to napisał] a potem wiem jak wytłumaczyć i o czym mówić gdy już to sprawdzę
nie wiem ile masz lat ale to co powiedziałeś nie świadczy za bardzo o zbyt dużym, ale nauczysz się że z czasem nie ma miejsca i czasu na legendy a jedynie na sprawdzone i poparte sensowną teorią rzeczy, żecie staje się zbyt krótkie

nie piszę tego wszytskiego tylko po to by sie kłócić, poprostu tak myślę

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ten topic powinien sie nazywać wojna kulturystyki z trójbojem chyba.

A tak na marginesie, to każdy ma wolny wybór czy ćwiczy tylko dla mięsa i wyglądu czy też może dla siły - i poprzez nią osiąga przyrosty mięśni. Osobiście wolę to drugie. A spory tego typu są nierozstrzygalne - po prostu trzeba się na coś zdecydować.
Pozdrawiam

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6229
RED - jesteś ciężarowcem, trójboistą albo wyciskaczem? Wydaje mi się że nie, gdyż z Twoich wypowiedzi na tym forum wnioskuję (być może niesłusznie) że dążysz przede wszystkim do uzyskania masy mięśniowej przy pomocy dużych ciężarów. Czyli de facto JESTEŚ KULTURYSTĄ, bo Twoim celem jest masa, a to, że uzyskujesz ją przy użyciu obciążeń porównywalnych z tymi używanymi w trójboju jest sprawą drugorzędną.
Wreszcie - czy stosujesz jakieś specjalne ćwiczenia charakterystyczne tylko dla trójboju (dociskania, dociągania, przysiady 1/3, itp.) albo ciężarów (rwania, podrzuty i zarzuty z różnych wysokości, przysiady rwaniowe itp.) czy też koncentrujesz się tylko na tych, które są wspólne i dla 3boju i KULTURYSTYKI? Tak więc miej umiar w krytykowaniu kulturystyki, gdyż masz z nią znacznie więcej wspólnego niż Ci się wydaje.
Pozdrawiam.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No w sumie RED tak dla przyzwoitości mógłbyś wypełnić swój profil - bo faktycznie nie wiadomo nawet jakie masz hobby :- >

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
nightingal - doskonale wiem że taki spór jest nie do rostrzygnięcia, a granica pomiędzy jednym i drugim jest dość cienka, profilu nie wypełniam bo nie wydaje mi się żeby moje hobby czy inne dane miały jakikolwiek wpływ na to co mówię, mógłbym napisać że jestem mistrzem polski w wyciskaniu żeby poprzeć swoje słowa ale nie na takich rzeczach chyba powinniście się skupiać, tylko na informacjach które podaje, mogę być równie dobrze kawałkiem szczapy i to też bez względu na to co mówię wypaczyło by wasze spojżenie na to co piszę dlatego nie zamieszczam i nie będę zamieszczał profilu


Knr - doskonale rozumiem twój punkt widzenia, ale uważaj bo to broń obosieczna, ćwiczenia które wymieniłeś to większość wykonuje się na specalistycznych treningach a nie w początkowym stadium - na początku jedynie te techniczne, ja narazie zaczynam w tych dziedzinach, i masz racje - mylisz się sądząc że moim celem są duże mięsnie za pomocą dużych ciężarów, dla mnie mięśnie są jedynie środkiem do osiągnięcia celu nadrzędnego czyli wyniku, mięśnie nie są dlamnie celem samym w sobie - tak jak dzieje się to w przypadku kulturystów

kiedyś myslałem że chcę być kulturystą choć amatorsko, teraz zuje się na zmianę zażenowany i obrażony jeśli ktoś nazywa mnie lub to co robię kulturystyką

jak już mówiłem , nie pisze tego dlatego żeby się z kimś sprzeczać, dlatego jeśli nie macie nic ciekawego do powiedzenia to z mojej strony to już koniec rozmowy

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening silowy a rozwoj muskulatury pytanie

Następny temat

MOTYWACJA DO PODEJŚCIA

WHEY premium