SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki i porady

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Poradżcie mi jak mam ćwiczyć ARMWRESTLING.
Obecnie chodze na siłownie do kumpla i stosuje trening siłowy i czasami na lekcji siłuje się z kolegami no i mnie to troche zaciekawilo. Tylko pytanie moje brzmi jak mam trenować? Na czym ? Od ciebie zacząć ? Może jakieś specjalne ćwiczenia na siłowni ?
Doradżcie mi HELP :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5321
http://pl.armpower.net/trenings/?level=1&style=1

tu jest sporo ćwiczeń i całych treningów więc coś sobie wybierzesz.

Zmieniony przez - greg_32 w dniu 2012-10-05 14:05:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Najlepiej jakbyś zaczoł się regularnie siłować na rękę. Raz na tydzień/2 tygodnie. I zajrzyj do jakiegoś klubu, aby nauczyć się podstawowych ruchów przy stole, prawidłowej techniki, aby nie stwarzać niebezpiecznej pozycji.I nie zapominaj o regeneracji(jak coś boli to nie ćwicz).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ktoś z trójmiasta wybiera się na debiuty?

Następny temat

Żochol ma nowe zajęcie?

WHEY premium