SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POTRZEBUJE FACHOWEJ PORADY

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27
JAK W TEMACIE-chodzi mi oto jakie partie miesni i jak dlugo odpoczywaja cwicze od roku codzienie jedna partie miesni raz dzienie. Czy jak bym cwiczyl dwa razy np; triceps, w tygodniu to wieksze zdobede rozmiary jego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
zamieszałeś stary, o co ci chodzi , o masę mięśniową - typu kulturysta czy prymarnym celem dla ciebie jest siła z mniejszym ale cenniejszym przyrostem mięśni ?

bo jeśli chodzi ci o to pierwsze to przykro mi ale to nie ten dział, my tu na poważnie ćwiczymy a nie bawimy się w ciężarki

daj znać jak jest to pomyślimy jak ci pomóc

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zapraszam na jedna "zabawe z cieżarkami" do W-wy, zapewniam ze zmienisz zdanie , moze nawet rzygniesz po treningu

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1034
A co wy w Warszawie rzygacie po treningu, fajne zwyczaje sa w stolicy nie powiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zdazylo sie ... ale oczywiscie to nie reguła

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
no i wybacz mawas ale własnie o czymś takim mówię
to co wy na siłkę chodzicie żeby zje.. się tak że i rzygać po tym można, człowieku przecie ty przedewszystkim powinieneś wiedzieć że to więcej szkody niż pożytku robi, w rezultaci nic a jak już to nie wiele daje
odrzuca mnie takie myślenie - to właśnie od czegoś takie chce mi się rzygać - sorki, to nie miało być nic osobistego
poprostu uważam że każdy trój- dwu- boista, wyciskacz czy olimpijczyk prowadzi strategiczną walkę/grę z własnym ciałem/mięśniami aby osiągnąć cel w postaci wyniku, niczego nie robi na przysłowiowego wariata bo to by znaczeło koniec jakiejkolwiek kariery [czy to kontuzja czy zastój]
typowy - a już napewno obszar amatorski kulturystyki - kulturysta to człowiek który, skoro jeszcze nie jest to w rezultacie kończy jako narcyz , no i zamiast pomysleć jak działać, poobserwować i zastanowić się jak działają jego mięsnie , zastanowić się choć chwilę nad prawdziwością tego co wszyscy pożal się Boże 'guru' mówią to klapki na oczy bo powiedział to trzeba iść na siłkę, zje... się tak żeby wysoka intensywność była zachowana, nawdupiać się niewiadomo jakich i ile koncentratów białka i kij wie czego jeszcze, i tylko czekać bo buły bedo rosnąć bo ktoś gdzie jakiś armagedon napisał i to 3 cm w 3 tygodnie będzie - daj spokój nie wiem czy nad takimi płakać czy się z nich śmiać, a w rezulatcie okazuje się że przeciętny 'boista' ma sylwetkę o niebo lepszą niż przeciętny 'kulturysta' , a w dziale trening tylko tematy, bo mnie to nie chce rosnąć , jak ćwiczyć żeby bicepsy rosły - a jak go pytasz ile ćwiczy to ci, no ja już 2-3 lata

do ciebie nic nie mam, i nie miałem i nie mam w zamiarze Cię obrażać, jesteś inteligentny i otwarty na opinie innych a to duży plus,dlatego popatrz na około co si dzieje i zastanów się nad tym wszystkim, też kiedyś myślałem tak jak ty - jakby to powiedzieć - wydaje mi się że choć trochę poznałem każdą z obu stron barykady i wiem już jak głupie i oczywiste błedy popełniałem i jak bardzo błądziłem właśnie przez takie argumenty, my sie nie bawimy bo nieraz nawet nam się rzygnąć po treningu zdarzy, szkoda słów

dlatego szacuneczek i nargua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
A Red odrazu elaborat wali, to byl zart z mojej strony.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
no widzisz, z kulturystami to już nawet nie wiadomo kiedy na poważnie a kiedy żarty
sorki ale same słowo "kulturystyka" we mnie takie uczucia wyzwala

no cóż

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Schwarzenegger też wymiotował po przysiadach.
theREDdevil, jak nie spuścisz z tonu to staniesz się rasowym malkontentem.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
hehe, oczywiście że jestem malkontentem, widzę wady to je wytykam, dobrze wiesz że w tym sporcie błędy kosztują nieraz wszystko więc nawet najmniejszy wytknięty może komuś uratować kariere, osobiście wolę być tym co cały czas zrzędzi niż tym co jak mu w twarz plują to uśmiecha się i udaje że deszcz pada, nie będę robił dobrej miny do złej gry

co do arniego, to co, jak on pawia puszczał po treningu to uważacie że robiąc to samo będziecie jak on - tu może trochę demonizuje sytuację ale sami argumentami sypiecie takimi że sorki ...

narqua


Zmieniony przez - theREDevil w dniu 2005-01-27 19:42:15

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Będziesz w przyszłości nauczycielem?
No cóż, zdecydowanie powinieneś stanąć po środku, bo skrajności rodzą wynaturzenia. Co do Arnolda to nie zrozumiałeś, oczywiście że wymiotami nie zwiększysz siły, chodzi o ciężki trening. Bez tego nigdzie nie zajdziesz, a przy tym czasem można przegiąć i heftać.
Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening silowy a rozwoj muskulatury pytanie

Następny temat

MOTYWACJA DO PODEJŚCIA

WHEY premium