SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY REDUKCJA TKANKI TLUSZCZOWEJ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
Witam was wszystkich drodzy forumowicze. Chciałbym zacząć od tego że czuje że ważę 94kg i czuje się z tym źle. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej popatrzcie na moje dane osobiste tam mam wypełnione wszystko od A do Z oprócz podbojów siłowych. Tak więc chciałbym zredukować tkankę tłuszczową,zbudować sobie sylwetke. Chodze na boks 3razy w tygodniu (pon,sro,piatek) do tego na silownię (wt,czw) wróciłem po długiej przerwie i zacząłem ćwiczyć FBW. Ćwiczę po 16-12 powtórzeń ide na wytrzymałość/rzeźbę z powodu boksu. Szarpanie ciężarów nie idzie w parze ze sportami walk. Zabieram się do diety i zabieram,ale nie potrafie okreslic co mam jesc o danej godzine itp jestem ślepy w tym temacie...odżywianie.. zawsze jadłem co popadnie bo budowałem mase,ale po długim braku siłowni zrobił się ze mnie flak.. A więc prosze o wszelka pomoc w ulozeniu diety, aerobów w dany dzień, a takze w dni treningowe(silownia). POMOCY

Pozdrowienia Chemiczny
(Jeśli będą potrzebne zdjęcia mojej sylwetki,proszę się upomnieć jeżeli to ma pomóc)

WALCZYSZ ALBO LIPA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
A od kiedy to siłownia nie idzie w parze ze sportami walki?
Wystarczy wiedzieć jak.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-01-23 11:17:47

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
Koniu gdybyś zauważył to napisałem "szarpanie ciężarów". Poczytaj dokładnie, a pisze tutaj po to żeby ktoś mi pomógł a nie zwracał uwagę. Za takie opinie z góry dziękuje i więcej nie zapraszam, Pzdr:)

Zmieniony przez - Chemiczny47 w dniu 2013-01-23 12:55:39

Zmieniony przez - Chemiczny47 w dniu 2013-01-23 12:56:27

WALCZYSZ ALBO LIPA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
dobra popłakałeś i co dalej? Bo nikt Ci tu diety nie ułoży, nie wypełniłeś ankiety działu - g**** nas obchodzi, że sobie gdzieś coś wpisałeś, dział ma ankietę i jest ona obowiązkowa, nie dałeś propozycji diety...po co ten temat?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
Dla mnie to czarna magia. Chciałem żeby mi ktoś pomógł a nikt z was nie napisał o wypełnieniu ankiety itp

WALCZYSZ ALBO LIPA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Ale jakiej pomocy oczekujesz ? Przeczytaj link, który Ci podesłał Yogi, wypełnij ankietę działu, zaproponuj jakąś dietę wklejoną tutaj http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie i wtedy możemy Ci pomóc... nikt za Ciebie diety nie ułoży, bo to nie organizacja charytatywna

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Nikt nie pisał o wklejaniu ankiety, bo wychodzimy tu z założenia, ze użytkownicy czytają regulamin.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa Mięśniowa

Następny temat

Kłotnia o RZEZBE z kobieta!

WHEY premium