Cześc mam na imię Kamil mam 16laT , 176 cm wzrostu i waże 57kg chciałbym przytyc..Trenuje Muay Thai 3 razy w tygodniu po 2 godziny [poniedziałki , środy i piątki] i za tydzien lub dwa bd chodził jeszczena basen raz w tygodniu .Chciałbym przytyc 3 ,4 kg żeby w maju na zawodach bic sie w kategori 60 , 61 kg.. I tu moje pytanie czy potrzebna mi dieta? Czy brac jakies odzywki typu kreatyna lub cos innego??
Wcześniej sobie juz obliczylem na podstawie tego tematu [https://www.sfd.pl/Odzywianie_i_suplementacja_w_sztukach_walki_by_k3ho-t264181-s13.html] gdyby dieta była potzebna że :
BMR = 1572.44
ilośc treningow:
1572.44 X 1.3 = 2044.172
Lifestyle:
2044.172 + 100kcal = 2144.172kcal
Nadwyżka:
2144.172 + 100kcal = 2244.172kcal
2g białka X 56 =112g. 112g X 4kcal = 448kcal
1.3 tłuszczy X 56 = 72.9g. 72g X 9kcal = 655.2kcal
2244.172 kcal - 1103.2kcal = 1140.972kcal
1140.972kcal / 4kcal = 285.243g weglowodanów na mase ciala
Moje pytanie czy mógłby mi to ktoś sprawdzic bo niewiem czy dobrze zrobilem ale to tak jakby dieta byla potrzebna .. Oczywiscie sog za pomoc Pzdr
Wcześniej sobie juz obliczylem na podstawie tego tematu [https://www.sfd.pl/Odzywianie_i_suplementacja_w_sztukach_walki_by_k3ho-t264181-s13.html] gdyby dieta była potzebna że :
BMR = 1572.44
ilośc treningow:
1572.44 X 1.3 = 2044.172
Lifestyle:
2044.172 + 100kcal = 2144.172kcal
Nadwyżka:
2144.172 + 100kcal = 2244.172kcal
2g białka X 56 =112g. 112g X 4kcal = 448kcal
1.3 tłuszczy X 56 = 72.9g. 72g X 9kcal = 655.2kcal
2244.172 kcal - 1103.2kcal = 1140.972kcal
1140.972kcal / 4kcal = 285.243g weglowodanów na mase ciala
Moje pytanie czy mógłby mi to ktoś sprawdzic bo niewiem czy dobrze zrobilem ale to tak jakby dieta byla potrzebna .. Oczywiscie sog za pomoc Pzdr