SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKA-BIAŁO CZERWONI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19553

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
no własnie k***a poj**ane a naszych duzo pozamykali przed euro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30398
kurczaki ae jest nadzieja bo nasi dobrze grają:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
najgorzej ze teraz 2 połowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30398
szybko zleciała pierwsze ale damy rade 2:1 bedzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16998
ilu
kurczaki ae jest nadzieja bo nasi dobrze grają:d

Ze co robia nasi? Jak to jest dobra gra to ja pier... W dupe 0:1 przy dobrej grze, no ok. To co bedzie jak nasi beda grali slabo? W ogole ruscy graja prostym ustawieniem 4-3-3. 3 ludzmi z przodu. Bo oni chca grac w pilke. Strzelac gole i wygrywac turniej. A ten pajac smuda gra jakims dziadostwem 4-3-2-1 . Biedny Lewandowski musi sie cofac na wlasna polowe po pilke. Nie mamy kim z przodu grac. Zreszta Pan Smuda juz powiedzial przed meczem ze kazdy wynik inny niz porazka wzialby w ciemno. Chlop przed meczem zadowola sie remisem i liczy na cud w meczu z Czechami. To jest k***a skandal!!! Jesli gra sie na remis to sie przegrywa, zeby cos osiagnac to trzeba do przodu, stzelac gole. On marzyl o polfinale nawet buahahhahaha Przepraszam chlopaki. Serce mi krwawi. To nie wina tych chlopakow ktorzy tam biegaja. Kazdy z nich jest dobrym zawodnikiem. Ale to trzeba poukladac a nie na odp****** :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30398
no i 1:1 ale kurva u mnie na osiedlu to głośniej niż na sylwestra się drą:D

Zmieniony przez - ilu w dniu 2012-06-12 22:14:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Jeeee! Teraz byleby nie przegrac z czechami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a czasem nie musimy wygrać?

ja najbardziej leję ze Szpakowskiego jak się podnieca jak janusze na trybunach czasami coś pokrzyczą, jesssst proszę państwa, jest doping!

i najlepsze było na końcu - po 2 meczach mamy 2 punkty, to jest wspaniały dorobek, jesteśmy niepokonaną drużyna

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2012-06-12 22:48:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
szpakowski to matoł, trzeciak zresztaq wkvrwia mnie równie mocno bo p******i moze nawet bardziej od szpakowskiego a to juz jest mega MEGA wyczyn

perquis genialnie zagrał. czyscił wszystko jak leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
slac
Jeeee! Teraz byleby nie przegrac z czechami.

my musimy wygrac remis nic nam nie daje dziwie sie że smuda nie zaryzykował zmian aby wygrac mecz,cieszy się że nie przegraliśmy ale nam nic to nie daje a czechom remis daje dalszą gre w ME
...
Według wstępnego bilansu policji rannych zostało 11 osób, dwóch Rosjan, Niemiec i ośmiu Polaków, w tym jeden policjant. Funkcjonariusz został przewieziony do szpitala.

Zmieniony przez - 1shaggy w dniu 2012-06-12 22:58:13

Zmieniony przez - 1shaggy w dniu 2012-06-12 23:04:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metformin + clen + prop + tren

Następny temat

Wypadanie włosów po cyklu!! Prop+Deca..

WHEY premium