SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypadanie włosów po cyklu!! Prop+Deca..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
Witam panowie mam 23 lata,sytuacja jest taka,jestem 32 dni po ostatniej iniekcji (cykl wyglądał tak-10 tyg na propie,8 na dece +100 tab metki)po 3 dniach po ostatnim strzale propa był odblok 12 tab clomidu po 2 przez 3 dni potem po 1 .A teraz do rzeczy chodzi o to ze od jakiegoś czasu(przed cyklem nie miało to miejsca!!)zauważyłem ze wypadają mi włosy nadmiernie z cebulkami,wystarczy ze przejadę dłonią po głowie i sypię włosami.Z tego co czytałem to wina nadmiernej ilości testosteronu, uszkadza on cebulki włosów,czy to mine? czy mam to leczyć? isc do lekarza bo kur.. nie chce być łysy!!chciałbym jeszcze dodać ze to był mój pierwszy cykl.Aaa i ile czasu musi minać aż wszystko w organizmie wróci do normy dużo o tym czytałem i wiem ze to zależy od człowieka bo każdy jest inny ale u mnie już miesiac po a dalej czuje sie ospały,brak chęci do zycia i spadek libido bleeee ??

"Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Taka miales prawdopodobnie predyspozycje, idz do lekarza i pogadaj tam,choc jak masz byc lysy to i tak bedziesz. A co do ilosci testosteronu,mysle ze Twoja dawka byla mala, skoro leciales propa, to nawet 100mg ed, daje 700mg tescia tygodniowo. Tak mialo chyba byc, witaj w gornie lysych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
Prop był co drugi dzień,czyli myślisz że to już nieodwracalne?nie miałem tendencji do łysienia mam gęste włosy i nikt w mojej rodzinie nie jest łysy.

"Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buczoo89
...(cykl wyglądał tak-10 tyg na propie,8 na dece +100 tab metki)po 3 dniach po ostatnim strzale propa był odblok 12 tab clomidu po 2 przez 3 dni potem po 1 ......
..już miesiac po a dalej czuje sie ospały,brak chęci do zycia i spadek libido bleeee ??


i nie widzisz pomiezy tymi rzeczami powiązania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
Hmm..pewnie chodzi ci o słaby odblok?...propionate to przecież krótki estr, krótki okres półtrwania i chyba 10 dni na clomie wystarcza?!jak myślisz...a ma to coś wspólnego z wypadaniem włosów?

"Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli dopadła cię czasowa impotencja spowodowana wysokim poziomem prolaktyny po cyklu z użyciem długiego nandrolonu TZW DEKA DICK.Za mało teścia biłeś w porównaniu do deki.Cloma za mało i HCG powinno być!

Zmieniony przez - goral8930 w dniu 2012-06-07 20:55:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
Nikt tu nie mówi przecież o impotencji,deka dick nic z tych rzeczy, po prostu słaby popęd płciowy po cyklu...to ile tego teścia miałem bić? co 2 dni i dwa tygodnie dłużej niż deka tak mi polecano?!
1

"Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POLSKA-BIAŁO CZERWONI

Następny temat

pytanie nie dla sezowowców:)

WHEY premium