SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKA-BIAŁO CZERWONI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19560

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




az sie gotuje i nie moge sie doczekac meczu polska rosja

szkoda mi tego dziadka co zostal okopany po twarzy / widac ze chcial dorobic sobie i dostal wj**a za 15zl za h

szkoda ze mnie w takich syt nie ma

Zmieniony przez - byczek83 w dniu 2012-06-09 13:21:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
za dużych nadziei sobie nie rób, Ci "kibice" co będą na meczu jak będą tacy jak na pierwszym to nawet 100 chętnych do bitki się nie znajdzie, stado wymalowanych baranów, cały mecz na siedząco i doping tak rzadko że jak już odzywali swoje spasione ryje to Szpakowski prawie orgazmu dostawał, ze doping ożywa, na takiej imprezie 90 minut non stop powinni jechać z dopingiem, Ci co mogą coś zrobić na meczu napewno się nie pokażą, będą jak już wyłapywać jeleni tak jak chłopacy w Łodzi zrobili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe że w tv milczą na temat wydarzeń w lodzi __ czyżby cenzura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
co za bzdura, ze tylko lewandowskiego mamy. Czemu nikt nie pamieta o piszczku? to jest zdecydowanie nasz najlepszy zawodnik. Jeden z kilku najlepszych na tej pozycji na świecie. O lewandowskim nikt nie powie, ze jestem jednym z kilku najlepszcych na swojej pozycji. Jest dobry. Klasa światowa, ale do messiego nikt go nawet porównuje.

Fakt mamy 3 dobrych piłkarzy + 2 niezłych + bramkarz, a reszta niestety słabizna.

Polska generalnie jest słaba, balon został napompowany, właśnie miedzy innymi przez tych 4 piłkarzy prezentujących bardzo dobry poziom co dawało nam nadzieje, ze mamy na kim oprzec gre no i przez to ze jesteśmy gospodarzami.

Szkoda tym bardziej, ze po pierwszej dobrej połowie, w drugie była tragedia. Wszystko układało sie super. Bramka, kontrola gry, czerwona kartak dla greków, nikt sie nie spodziewał ze bedzie taka kupa w ciagu nastenych 45minut i ze biorac to pod uwage z remisu grecy powinni sie smucic a my cieszyc :(

I tak owszem zgadzam się ze warunki były takie same dla obu drużyn, ale na małe usprawiedliwienie można dodać, że większość greków gra w innym klimacie niz piłkarze z polski, także łatwiej było im to zniesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Bo media kreowaly i kreuja od dawna polskich kibicow jako zadymiarzy, a nie jak teraz powinno byc ruskich cFelow. Tvn i inne hvjowe media pisza i pokazuja to co sie dobrze sprzedaje i szokuje. W ogole w czasie euro 20 milionow znawcow pilki sie robi i flagi/koszulki sie pojawiaja a na Swieto Niepodleglosci cisza- Patrioci kvrwa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie ma żadnego usprawiedliwienia, są poprostu słabi,a przede wszystkim nie mają woli walki, goście którzy nic nie robią tylko trenują, do lat żyją myślami o euro, po 45 minutach nie mają sił bo im zbyt duszno?mają cały sztab odpowiedzialny za przygotowanie, jeżdżą sobie na obozy, nie wiedzieli jakie są warunki na stadionie?że mogą zadaszyć i być duchota?bez przesady, są leserzy i tyle, a piszczek jest kryminalistą i nie powinien reprezentować barw kraju, reprezentacja powinna być czymś wiecej niż zbieraniną graczy, powinna przedstawiać sobą jakieś wartości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Gdzie opcja w ankiecie: mam w dvpie euro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
pierdzielisz z piszczkiem . Wiem o czym mowisz, ale nie umnijesza to jego umiejetnosci.

w mediach cisza o wydarzeniach z łodzi i z wrocławia.

Swoja droga ruscy cwaniacy stuardów zaatakowali. O ile jestem przeciwny rozwiazaniom siłowym, tym bardziej przypadkowym bojkom gdzie obrywaja niewinni to mam nadzieje ze warszawa odpowiednio ich przywita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pra3wda jest taka ! jak wielu z moich kumpli co kibicuja dla WKS zaden nie patrzy na ta zbieranine GWIAZD
bo to jest smiech a nie pilka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
pilka reprezentacyjna i klubowa to 2 rozne bajki pod tyloma wzgledami, ze nie bede wymienial bo mam watpliowsci czy starczy znaków w poscie
ale to widomo.

tak btw mój czas wielkiego zainteresowania futbolem minal razem z koncem gimnazjum mniej-wiecej. teraz od okazji wciagne jakis dobry meczyk, a najbardziej jednak mimo wszystko jaram sie reprezentacja no i polskimi klubami jesli graja w lidze m. czy e. lub co czesciej jak walcza tam o awans. taki ze mnie kibic.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-06-09 19:35:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metformin + clen + prop + tren

Następny temat

Wypadanie włosów po cyklu!! Prop+Deca..

WHEY premium