SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLANY TOMASZA A.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Adamek vs Chambers to mogła by być świetna walka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Mnie obecnie zadowala tylko walka z Kliczko. Postawienie wszystko na jeną kartę. Być może to byłaby egzekucja, ale Tomek pokazałby pazur.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 420
Jezli chodzi o tą walke chambersa to z derickiem rossym. nikt ciekawy ale moze zaskoczyc. walka adamka w z peterem to bedzie coś ciekawego jezeli chodzi o jego wage cieżką.na kwiecien do wyboru byli peter i arreola moze to i dobrze ze byl to chris. bo było wiadomo ze dojdzie do walki peter adamek ale to bedzie wyzwanie dla tomka i boje sie wlasnie peterem moze przegrac. obstawiam adamek na punkty na ko nie ma co liczyc.

Roy Jones Jr. !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Woj17 walka z Chambersem mogła by przypominać trochę walkę Adamka z Estradą. Ja jestem za walką z Peterem w Polsce, Samuelek nie jest już tak groźny jak dawniej Ukraińscy bracia rozbili chłopa dosyć porządnie i nie sądzę aby kiedykolwiek wrócił stary dobry Nigeryjski 'Koszmar'. To będzie walka coś jak z Arreolą chodź nie wykluczam że będzie nawet łatwiejsza a to ze względu na rozbicie Petera. Niech do będzie eliminator do IBF, no trudno... Adamka czeka prze***ana walka z Władimirem ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma... Już sto razy bardziej wole eliminator z Peterem czy Chambersem niż beznadziejny cyrk i walkę Adamka z Jonesem Jr.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 420
trochę admka trzymają w tym HW. jak z LHW przeszedł do junior cieziej to w piatej walce walczył ze stevem o IBF a teraz nadchodzi 6 w HW i dalej sie nie zanosi na prędko o tytuł.

Roy Jones Jr. !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
ta... raczej sam siebie trzyma bo pieniazki kocha :)
po co mu walczyc teraz z kliczka dostac w******l i zarobic 2x mniej niz za walki z maddalone, peterem itp. :P

Zmieniony przez - RingOfFire w dniu 2010-12-24 01:51:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1309
Walka z Samuelem Peterem dla mnie jest z góry wygrana, i tą walką jakoś się nie zachwycam, ale walka Eddie Chambers vs Tomasz Adamek to moja wymarzona walka, nawet walka o mistrzostwo świata mnie tak nie zachwyca jak myśl o walce Chambers vs Adamek.

PS: jakoś tak miło na święta było się dowiedzieć o tym że Adamek będzie walczył z takimi przeciwnikami, u wszystkich widać pozytywne emocje :D

Wesołych Świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Dokładnie Qoło jestem tego samego zdania.

Styl walki, szybkość i warunki fizyczne Adamka i Chambersa powodował by naprawdę ciekawe widowisko. Dużo wymian ciosów, świetna szybkość, kapitalnie wyszkoleni techniczne to mogła by być walka jakiej waga ciężka niewidziana już dawno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dla mnie walka Adamek- Peter to doskonały wybór. Podobnie jak Adamek- Chambers. W sumie każda walka Adamka z kimś z czołówki będzie świetnym widowiskiem, choć wiadomo walka marzeń Haye- Adamek, ale do nie nie dojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepszy scenariusz dla Adamka. wygrana z Peter (obskoczy go jak Arreole) potem Chambers bardzo ciekawa walka w której też stawiałbym na Adamka i wtedy nr 1 w IBF i już jest Tomek w lepszej sytuacji do negocjacji
z Hayem Adamek by wygrał (raczej) jednak ten z nim nie wyjdzie więc tylko taka droga do walki o pas możliwa.
Pzdr i Wesołych Świąt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egzaminowanie w Karate Kyokushin

Następny temat

Wesołych świąt :).

WHEY premium