SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH bez grupy metylowej :>

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Witam =]

Ktory byscie polecili ph bez grupy metylowej ?? bo zapewne jak skoncze mietka to moze bym schrupal jakis ph ale juz zeby az tak watroby nie obciazalo....wiem ze m-lmg jest bez grupy metylowej ale wyczytalem ze podobno jego skladnik to jakas pochodna leku na aborcje/poronienie dla ciezarnych a wiec

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
xtren ładnie działa (jeśli nie wyj**ka :P) ale nie wiem czy to gra warta swieczki i ceny
Rozumiem, że test w tle leci? ;]

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-08-11 17:30:39

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Test leci jako baza...ph ma byc dodatkiem -najlepiej jakis ktory nie obciaza watroby a xtren chyba dosyc mocny jest jak dobrze pamietam...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Zależy jakie doświadczenie z ph. Jeśli test jest bazą to x-mass świetnie się z nim połączy. Sam kiedyś myślałem nad cyklem:
1-5,6 x-mass
1-8 prop
Brałem x-mass solo i żadnych problemów z podrobami nie miałem. Jakieś osłonki na wątrobę był (niemetylowany, ale jednak), wit b w dawce 150 mg ed przez cały czas i było git (z nerkami też nie było problemu). Pozdr

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2012-08-11 18:30:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja lece wlasnie xtrena, miałem najpierw cel wyj**ke wiec wiadomo :P teraz drugi tydzien pro-tren z dragona i wyraźnie czuć działanie,
śmiało polecam,

Wg mnie lepiej wejść z xtrenem jak sie prop wkręci bo lubi zblokować, ja już delikatnie odczułem.

pozdr,

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
eq-plex ale lepiej daj trochę testa do tego bo kumpla zablokował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Balearic czytanie ze zrozumieniem sie klania a nie pisanie dla sztuki.

ziki2000
Test leci jako baza...ph ma byc dodatkiem -najlepiej jakis ktory nie obciaza watroby a xtren chyba dosyc mocny jest jak dobrze pamietam...


Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-08-11 19:04:10

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Przeczytałem temat i co chodzi. Tam nic nie napisał że bierze testa, a postów poniżej nie czytałem. Tak czy inaczej, eq-plex jeśli dasz radę ogarnąć to bierz bo ciekawy środek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Stanodrol, 11oxo, ogólnie te droższe zabawki nie mają grup 17 alfa.
Xtren spoko, tylko straszny blok jest, zgaga lekka, wzdęcia, ale da się przeżyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Akurat xtren blokuje chyab tak samo jak nandrole czyli deca itd a wiec odpuszcze bo nawet dajac duzo tescia mam problem z fajka stanodrol podobno duzo trzeba chrupac a wiec malo oplacalne wychodzi a efekty czytalem ze srednie...11 oxo pewnie na mostek zakupie a wiec pomysle nad xmass i chodzi mi caly czas po glowie pro-lmg z dragona ;]

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Dopiero doczytalem ze xmass to tak samo jak xtren a wioec chyba ten odpuszcze...czekam na jakies inne ph ktore moze sa niemetylowe a sie dobrze sprawdzaja

ps.tak czytam ze pierwsza wersja x-massa miala w sobie wlasnie lmg ...a dopiero pozniejsza miala trena...a wiec ktore wersje braliscie ??

Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2012-08-12 00:00:35

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl. porada/sprawdzenie.

Następny temat

podczas cyklu - metka bałkan pytanie

WHEY premium