SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PERFECT BODY - JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zawsze warto przechodzac obok PBC - spytac o PB :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
w LUblinie niestety nie ma PBC , Perfect Body szukałem juz we wszystkich możliwych sklepach w empiku nie było w kolporterze również nie

Zmieniony przez - abs33 w dniu 2009-12-24 08:19:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Slawek wspominal ze nastepny numer juz bedzie w najprawdopodobniej w Empikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
ale to dopiero za niecałe 2 miesiące;D
do każdego nr będziecie dorzucać plytke :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Co do reklam w PB, osobiscie uwazam je za zbedne, bo dobrze znam, tak jak chyba wszyscy tutaj, produkty Olimpu. Jednak nie tylko do nas ten dwumiesiecznik (obecnie) jest skierowany. Jesli cena ma sie utrzymac na obecnym lub zblizonym poziomie, to tym bardziej nie widze problemu zwiazanego z iloscia reklam. Jesli chodzi o dostepnosc, szkoda ze PB nie mozna nabyc w Ruchach, ktorych jest duzo wiecej. Dobrze, ze bedzie w Empikach. Jesli chodzi o kwestie stricte merytoryczne, rowniez uwazam, ze priorytetem powinny byc porady i ciekawostki zwiazane z treningiem i suplementacja. Co oczywiscie nie wyklucza rozwoju innych dzialow, byle tylko nie kosztem tych pierwszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
U mnei w każdym kolporterze było te czasopismo tylko jakoś to co było wypisane na okładce nie zacheciło mnie do kupna. Może zmienie zdanie przez te 2 miesiące i jak nie bede miał co czytać to kupie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ADRIANUS88

wydaje mi sie ze Twoje uwagi dot. merytoryki sa bardzo trafne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Biniu - gratulacje za pomysł. Strzał w 10tkę.
Dobre połączenie zagadnień merytorycznych (Bryan, Lyle. Sławek, ty) i rozrywki.
Reklamy mi nie przeszkadzają, są dzisiaj normalnym elementem każdego czasopisma.
Jak się zastanowię i obejrzę do końca płytkę to wrzucę obszerniejszy komentarz.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dzieki Mawi
dziecko w postaci PB to nie moj pomysl - choc mam nadzieje ze mam w puli DNA gazety rowniez swoja mala czastke

ciesze sie ze podchodzi :)
mam nadzieje ze kolejne numery beda jeszcze lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Biniu - nie bądź przesadnie skromny.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zyski Olimpa??

Następny temat

Kreatyna + Gainer

WHEY premium