SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PERFECT BODY - JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czyli ze jednak kawalek DNA sie znajdzie - super :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
gazeta ciekawa, ale moim zdaniem za duzo reklam, pare stron wiecej tez by sie przydalo, dorzucilbym rowniez dzial z dopingiem tak jak jest u konkurencji ( MD ), fajna sprawa jesli chodzi o dzial turystyczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Generalnie po namyśle i lekturze

Biniu, chodziło mi o twoje stanowisko, z racji którego masz wplyw na to co ukazuje się w gazecie. Jeśli nie masz na to wpływu, a jesteś naczelnym to sory za pomyłkę

Przydało by się trochę więcej konkretów. Domyślam się, że ten numer był do rozpoznania rynku jako debiut. To co w nim pokazaliście spełnia (wg mnie) zadanie prezentacji charakteru pisma.
Sportowo/męsko/rozrywkowy - ok.
Konkurencja dla przedruków i miksu artów sponsorowanych w stylu MD bezcelowa, dobrze że nie idziecie w tą stronę.
Konkurencja dla KiF i SDW? Jest potencjał.

Uwagi do tego numeru, to wg mnie brak propozycji treningu dla osób przygotowujących się do sezonu narciarskiego. Z założenia to mialy być info dla amatorów. Opisane na sucho partie mięśniowe i ćwiczenia nic nie dają przeciętnemu czytelnikowi. Następny numer to już musztarda po obiedzie bo więszkość ludzi będzie na feriach.
Fajnie wyglądał by przykladowy trening do wykonania na siłowni i w domu (przełamane zdjęcia siłka/dom) i podanie ilości powtórzeń, wykonania ćwiczenia w skrócie/schemacie, zalecany czas trwania treningu przygotowawczego + propozycja prawidłowej rozgrzewki na stoku.

Płyta, ok. Program do diety kontrowersyjny w zakresie doboru produktów spożywczych ale ogólnie daje radę. Fajne ułatwienie liczenia kcal i ramy dietetycznej.
Zajawki z treningów, FIBO i reklama Dominatora przyjemnie się oglądało
Czekam na kolejny numer i twój Biniu art o diecie

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Mawi - bycie autorem pomyslu a udzial w pomysle to dwie rozne rzeczy ...

dzieki po podpowiedzi trudno dogodzic kazdemu
ale dobre pomysly warte sa przemyslenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Wiem Biniu, jednak udział w pomyśle to już coś
Byle był jak największy

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3325 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5867
Witam gazeta jest już w sprzedaży: https://sklep.sfd.pl/Olimp_Perfect_body-opis25708.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
richard
nie wystarczy ci informacji na temat dopingu w md??tam masz pół gazety na temat dopingu!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jest tam jeden artykuł o dopingu - mojego autorstwa. Ale opowiada tylko o ciekawej drodze słowa "doping" do leksykonu pojęć medyczno-sportowych.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ciesze sie ze SFD tez ma gazete
spore grono userow ma teraz dostep :D
zwlaszcza tam gdzie NIE ma PBC lub salonow prasowych !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
nie wystarczy ci informacji na temat dopingu w md??tam masz pół gazety na temat dopingu!!

chodzi mi o to ze jesli gazeta jest o tematyce kulturystycznej to nie powinno sie tego okrajac do pewnej zaaprobowanej przez spoleczenstwo czesci, lecz podejsc do tematu holistycznie i nie bac sie pokazac jak jest naprawde

zeby nikt sie znowu nie rzucal ze cos zarzucam komus, tylko poddalem moja propozycje, bo gazeta napewno bedzie przechodzila jakies zmiany

apropos pomysl z plyta bardzo ciekawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zyski Olimpa??

Następny temat

Kreatyna + Gainer

forma lato