SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pływanie a spalanie tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nigdy nie będą prawidłowe bo każdy z nas ma inną mase ciała , inaczej reaguje na dany wysiłek fizyczny itp itd , tam jest bardzo uogólnione.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
ja widze kilka przeciwwskazan a jak ktos nie umie pływac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42
Załóżmy że chciałbym schudnąć , lubię pływać (zacząłem już chodzić na basen ok 3x 45min w tygodniu) . Mam pytanie czy polecilibyście jakiś suplement diety(jakiś reduktor tłuszczu czy cuś) ja w tych sprawach jestem zielony .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1513
Ostatnio zacząłem brać Thyrotherm(2 kaps) przed basenem i pływa sie po tym pięknie, początkowo miałem troche problemów z wyrównaniem oddechu ale pozatym wzorowo. Nie polecam po tym jednak wchodzic do sauny bo jest pełen hardcore...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
Mam takie pytanko odnośnie ThyroTherm, jakie efekty w połączeniu z basenem, oczywiście chodzi mi o spalanie, ale również rozmiary i kondycję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 415
Co ty gadacie!!!Basen jest najlepszy na spalenie tłuszczu,chodzę na basen od około 2 miesięcy 4 razy w tygodniu po półtora godziny (sekcja pływacka)i ci którzy pływają od dłuższego czasu i są całkiem nieźli,mają tylko trochę tłuszczyku ponieważ myślą że jak chodzą na basen to mogą masę żarcia wcinać i spalają wszystko na basenie ale niestety zostaje im trochę...Więc jeśli ktoś chce mieć szczupłą sylwetkę to niech chodzi na basen,pływa kraulem,nie robi tak że przepłynie jeden basen,zatrzymuje się i dopiero płynie tylko niech płynie 10,12 basenów i robi na półtora minuty przerwy i nie będzie jadł nie wiadomo ile to uzyska szczupłą sylwetkę...

,,Kiedy masz zakwasy,to znak nadejścia masy"
,,Kiedy boli to rośnie powtarzaj tak radośnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
każda forma ruchu przy prawidłowej diecie dostosowanej będzie spełniała swoją rolę oczywiście pod warunkiem jest regularnego wykonywania

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 553
poza tym plywanie jest znakomita forma rozciagania po silowni, po kazdyn trningu plecow plywam 40 minut nic tak nie relaxuje miesnia jak plywanie i naturlany opor wody super sprawa polecam1!

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65
w sprawie tłuszczu pływam prawie codziennie od 100 do 200 długości jakieś bicze i sauna też oczywiście zaliczam .. waga mi stanęła od jakiś 2 tygodni ale wszędzie ubywa ciała musi spalać i jedyne wytłumaczenie przerabia na mięśnie na udach tkanka tłuszczowa zanikła prawie skóra jest jak papier ..od tygodnia wspomagam się białkiem ,fakt czuje się jak pookładany kijami wszędzie mięśnie ponadrywane , ale organizm buduje powoli ..wiek 39 waga 120 kilo 182 wzrost spaliłem przez 5 miesięcy 18 kilo bez diety tylko ograniczenie posiłków ,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65
to jeszcze dopisze tętno spadło o 7 uderzeń przez 6 miesięcy :) pojemność płuc dużo większa ..klata ( pływam w 95 % klasycznym )134cm zalega jeszcze tłuszcz na niej ale już bardzo ograniczony wyczuwalne są duże tkanki mięśniowe ..udo 67 cm skóra jak papier zostało jeszcze do zbicia tak z 3-5 cm o wewnętrznej strony strasznie zalega koszmar.. i duża poprawa kondycji z wiekiem człowiek jest bardziej wytrzymały tylko pikawa nie pozwala na dużo ,powiem tak 6 miesięcy temu podnosiłem na luzie 100 kg z przysiadu bez ćwiczeń ale serce waliło jak oszalałe teraz podnoszę 20 razy i po minucie puls jest już w normie ..stawy kręgosłup nic nie boli wiec dużo basenu ,ale docelowo agresywnie musimy pływać na początek 20 basenów na luzie i przerwy z 2 po minucie i po tygodniu spokojnie można robić po 70 ..Problem kasa moje pływanie pochłania ok 700 zł na bilety na tanich basenach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta Strzelińskiego

Następny temat

pierogi z jagodami

WHEY premium