SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płk Kukilński...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powtórze słowa Petelickiego- "przysięga jest jedna" i "to czerczil nas wpakował do związku"

dla mnie kimś jest Jaruzelski, kuklińskiego nigdy nie nazwe bohaterem, za zdrade jest tylko jedna kara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
forum przestaje byc apolityczne

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4465
Jeśli chodzi o gen. Jaruzelskiego, to bym się kłócił...

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Na tym polega demokracja i wolnośc słowa

Ale ogólnie to większość taką dyskusję o Jaruzelskim to można sprowadzić do jednej rzeczy:

Czy jeżeli ja w podstawówce miałem piątke z historii to jestem zły bo to była komunistyczna wersja historii i powiniennem mieć dwójkę żeby dziś czuć się dobrze? Przecież wersje wydarzeń z Pronobisa i innych pokomunistycznych podręczników też nie są bez skazy (w drugą stronę).

Wiele zależy do sytuacji w jakiej się znajdujemy. Czasem trzeba wybrać kiedy każdy wybór jest do dupy. Bo nie każdy ma odwagę strzelić sobie w łeb - bo to też nie jest żadne rozwiązanie.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
kermit napisał:"to ze brał kase hmmm, to jest chyba logiczne, ale moze faktycznie kierował sie czymś innym, głębszym troską o naród? tego sie nie dowiemy".
To że brał kasę jest logiczne,przecież za darmo nie mógł się narażać w " trosce" o naród.W trosce o naród nie sprzedaje się go.Przejżyj na oczy,on przekazywał najważniejsze tajemnice.Za szpiegostwo grożą najwyzsze kary,a niektórzy chcą mu budować pomniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
jarząbek ja go nie bronie
ale nie wiecie i sie nie dowiecie czym sie kierował, fakt faktem jest zę złamał przysięge niezależnie od jako ona była- zawsze mógł nie składać jak mu nie pasowało. Ale moze najpierw kierował sie troską o naród, a potem mu uderzyło do łba i postanowił nałapać kasy, moze chciał kasy zeby zabezpieczyć rodzinę., a moze od początku mu na kasie zależało, moze, moze, moze....
Ja nie chce zeby mu budowano pomników, ale mysle ze to trzeba ttraktowac z dystansem. Nigdy sie nie dowiemy czym sie kierował i co chciał osiągnąć.

Jeszcze inna sprawa, ze nie wiadomo co ujawniał a nuż ujawnił cos co mogło uratowc komuś zycie.

P.S. moze mi ktos wkleić przysięge wojskowa za czasów komuny?


Zmieniony przez - kermit w dniu 2004-02-16 22:10:30

Zmieniony przez - kermit w dniu 2004-02-16 22:15:16

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
wracajac do tej przysiegi to wielu ludzi do dzisiaj obowiazuj wiernosc prlowi oraz zaprzyjaznionemu narodowi radzieckiemu

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
zdrajca tak czy siak..

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Bregalad - tylko narodu "radzieckiego" już nie ma.

Afenis - i tak i siak.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
totez własnie mowie...tylko nie mamy gwarancji ze poleciałby za kasa ktora napłynie z innej strony...ale nie mi ty gdybac zreszta nie zyje a o zmarłych sie zle nie mowi...

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witeź

Następny temat

Wywiad na stronie Greendevils część 2

WHEY premium