SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

P/RR/S

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
4 serie, powtórzenia od 6 do 4.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
witam
mam pytanko odnosnie kolejnych tygodni treningu,od jutra zaczynam stosowac, ale mam pytanko:
w 4 tygodniu stosowania (power)nalezy zwrocic szczegolna uwage na faze negatywna(ekscentryczna),w 5 zwiekszamy ilosc powt- do ilu tak w przyblizeniu,6 tydzien - cytuje
" 2 sec pelna faza ekscentryczna,bez pauzy,1 sec 1/4 fazy koncentrycznej,3 sec pauza,
1 sec 1/4 fazy ekscentrycznej,3 sec pauza,1 sec 1/2 fazy ekscentrycznej
"-nie bardzo rozumiem, tzn. rozumiem ale chyba cos tu jest nie tak napisane
pozdrawiam

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 700 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12869
jak dlugo stosuje sie ten trening??po skonczeniu tych 3 tygodni jade to samo od nowa??prosze o szybka odp. bo od poniedzialku chce zaczac nim jechac

Zmieniony przez - pawel_mack w dniu 2008-08-23 18:58:04

"Mięśnie Mówią Nie,
Ja Mówię Tak"

MOJA SIŁKA: http://www.sfd.pl/SiŁoWnIa_bY_PaWeL-t369290.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
Stary temat ale dobry trening , zapisze sobie i sprawdze w pozniejszym czasie ^^ A wlasnie mozna to stosowac zarwno na mase jak i na redukcje ? Bo nikt nie odpowidzial,

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Jakis pomysl na fbw takie?

a great flame follows a little spark

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny!

Następny temat

ZNA KTOS DOBRY TRENING NA SŁE??

WHEY premium