SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxandrolone 1 cykl osłonki prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 590
1.WIEK: 29
2.WAGA: 75
3.WZROST: 173
4.WYMIARY:
-Biceps: 35
-Klata:
-Udo:
-Talia: 90
5.STAZ NA SILOWNI: Kiedys ponad 2 lata + kilka razy po kilka miesiecy z przerwami , teraz 1 miesiac, duzo biegania, interwaly,
6.CEL SUPLEMENTACJI: Lekka redukcja
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Bialko rzadko, witaminy
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: BRAK
9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) 20
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): DO TYCIA
11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: TERAZ MALO Z 80 KG KIEDYS 115
-Przysiad: NIE MIERZONY DAWNIEJ 150 + (8 lat temu)
-Mc: NIE MIERZONY DAWNIEJ 150+ (8 lat temu) jak trenowalem silowo


Witam , zakupilem dosyc drogo oxe z neta alpha gen , koles zapewnia ze dziala i ze jest to 100% oxa no ale wiadomo ile w tym prawdy to nikt sie nie dowie...

Potrzebuje krotkiego cyklu na zwiekszenie sily - mysle 1 opakowanie, glownie w podciagnieciach na drazku staruje do pewnej jednostki wojskowej. Dokladnie rzecz biorac takiej pomocy aby troche tej sily dolozyc pozniej sobie znow naturalnie bede trenowal, jesli dzieki oxie wytrzymalosc tlenowa mi rowniez urosnie to juz bedzie super.

Moje pytania:
- Mam zamiar brac 30mg lub 40mg dziennie - kiedy to brac ? do obiadu? na czczo? jednorazowo czy rozbic?
- Mam Heparegen chyba z 3 paczki mi lekarz przepisal , kiedy brac w trakcie cyklu czy od razu po nim? I ile heparegenu brac?
- Co brac w trakcie cyklu? Essentiale?

Ogolnie nie chce sobie zdrowia rozwalic ani watroby wiec chce to wszystko delikatnie zrobic.

Bede wdzieczny za pomoc , Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wrzuć ankiete z tego działu
jakaś dietę stosujesz? po miesiącu treningu myslisz ze oxa cie jakos mocno podciągnie?
najpierw pasowało by się wdrożyc w jakies treningi
jak trenujesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 590
Więc tak, dieta urozmaicona staram sie jesc zdrowo , utrzymywac bilans kcal ktory sobie zaloze teraz 2200-2300kcal. Bialko 1,5-2g. Powiem tak mam o tym pewna wiedze wiec z dieta jest ok. Od miesiaca wywalilem dodatkowo alkohol i slodycze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 590
SRY za post wyzej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 590
Więc tak, dieta urozmaicona staram sie jesc zdrowo , utrzymywac bilans kcal ktory sobie zaloze teraz 2200-2300kcal. Bialko 1,5-2g. Powiem tak mam o tym pewna wiedze wiec z dieta jest ok. Od miesiaca wywalilem dodatkowo alkohol i slodycze.

Trening - kiedys trenowalem planami roznymi , teraz cwicze po swojemu czyli Trening A silowo (wyciskanie, zolnierskie, jakis martwy wpadnie, przysiad przedni, itd.) Trening B rekreacyjnie zdrowotnie (cwiczenia bez wielkich obciazen a bardzo dobre na ruchomosc i wzmocnienie slabych miejsc- duzo cwiczen mam od Seby Kota). + rozne warianty podciagania z 5x w tygodniu , plan Armstrong itd. itd.

Jakis specjalnych treningow nie bede juz wdrazal bo nie mam na to czasu.
Powiem tak silowni uzywam okolo 2x / tydzien. Zalezy mi najbardziej na podciaganiu. Techniki ani cwiczen sie uczyc nie musze bo mam opanowana.

Wlasnie to mnie zastanawia czy to w ogole ma sens walic ta oxe , bo jesli ona ma mi dac 2-3 podciagniecia wiecej to wiadomo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ile masz tej oxy ?
Oxa zablokuje normalnie
Plus może paść libido
Masz jakieś badania ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 590
No wlasnie a co na oblok ? nie mam dojscia do srodkow bardzo.. czy organizm sam nie nie odblokuje jak 25 dni polykam po 30-40mg oxy? mam 2 opakowania 200 tabs / 10mg. Badania ostatnie jakie robilem to wszystko 800zł. U mnie taki standard to testosteron dosc nisko norma od 2,49 - 8,36 to ja mam 3,64 ale tak cale zycie, kortyzol wysoko ponad 500 czyli ponad norme i to przewaznie zawsze (od 10 lat) , ostatnio mialem wielki problem z 17-OH-Progesteron norma 0,47 - 2,7 a u mnie 8,31. Wtedy tez bardzo cwiczylem (zajezdzalem sie) na niskich kaloriach wtedy ani libido nie mialem i te badania byly dupia.e, bylem u Endokrynologa ale olalismy my temat (stwierdzil ze samo sie unormuje). Krew OK, watroba OK, nerki - nadnercza OK. Bylo to rok temu. Lecz jak pisze tesc nisko kortyzol wysoko to u mnie norma od zawsze. Jedynie z tyn progesteronem nie mialem nigdy problemu.

Wiec libido jak padnie ? tak ze nie bede mial ochoty czy nie bedzie wzwodu?
Raczej jestem zdecydowany na te 100 tabs :)>.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 1974 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69374
Słuchaj kolego wazysz 75kg patrzy 173 z łapka 35...to poprosi jestech chudy i raczej zatłuszczonych ( talia 90)
Weź zacznij zapierniczac a nie myśleć o sterydach ...trening siłowy + cardio + bieg w tygodniu dodatkowo+ jakieś ćwiczenia ogólnorozwojowe/kondycyjne ( Kołakowska sobie puść na YouTube i poskacz też w domu )
Ogarnij jedzenie przede wszystkim i spokojnie zdasz sobie te egzaminy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak dla mnie te 4 tyg cie zablokują po cyklu bedzie totalna lipa i wydasz 3 razy tyle na badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 590
Moze i macie racje , 10-12 podciagniec daje rade , +25kg tez, wiec powoli do przodu , wiesz kiedys silowo bylo dobrze i sylwetkowo tez kaloryfer wychodzil, teraz troche brakuje do idealu ale katastrofy nie ma. Trenuje dziennie cos , wiesz na 5KM biegam po 21 min wiec juz jest spoko jesli chodzi o kondyche. Jedynie co to chce z silki zrezygnowac i trenowac to co mi pasuje nie patrzac na zaden plan ani wyniki - tak dla siebie , dla zdrowia, ogolnorozwojowo, a sama sylwetka jesli sie wyrzezbi to bedzie dodatek do treningow.

Dlatego tez pytam czy to ma sens sobie zdrowie psuc, jedynie co mnie meczy to te kalorie czy jednak te 2200-2300 przy 2-3 treningach wzglednie silowych, 4-5 treningach po 5-6-7 serii podciagania tygodniowo, 1x basen, 1-2x bieg 5KM, + 1-2x interwaly tygodniowo, jakies beep testy, czasami bieg na 10KM czy to jednak nie za malo heh , boje sie dokladac bo mam ogromne predyspozycje do tycia, chec na browar i slodycze jak zwyczajny chlop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 590
I trza z tym troche walczyc zeby zjesc np. chleb zytni razowy z serkiem pomidorem awokado + 4 jajka na oliwie zamiast 0,5kg sliwek w czekoladzie :) taki tylko przyklad podaje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl

Następny temat

Masówka z cypkiem, npp i propem

WHEY premium