SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxandrolon.Jaką polecacie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 709
Najlepiej mete na poczatek hehe :D mowi sie ze zalewa sie przy mecie i wogole, a ja przy mecie schudlem 10 kg, a sila podeszla troszke, jakosc miesni mi sie poprawila i wogole elegancko :P ale skoro kasa nie gra roli to mozna i Oxe :P

Moj cel w zyciu :
Mieć ramiona jak schwarzenegger, klate jak Coleman, brzuch jak Zane , barki jak Markus Ruhl,i plecy jak Dexter :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7864
Oxa z Atomica działa.

Zmieniony przez - enyama w dniu 2009-07-24 13:16:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
https://www.sfd.pl/Anavar_Atomic_Lab-t489815.html
link do dyskucji na temat oxy atomic lab ja bym ta polecił bo sam zastanawiam sie czy za jakis czas jej nie kupic... ale dla mnie cena tez sie liczy ta jest w dosc przystepnej bo to under jak ciebie cena nie obchodzi to bierz apteczna tylko tamta z 3 lub 4 razy drozej wychodzi

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Oxa potrafi pokazac pazurki, nie jest wcale "najbezpieczniejszym sterydem", zjechac moze ladnie profil lipidowy i obciazyc watrobe. Testosteron jako naturalny meski hormon jest najbezpieczniejszy moim zdaniem, prop solo jest o wiele lepszym rozwiazaniem niz takie hocki-klocki.
...
Napisał(a)
Usunięty przez BodyLine za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3

apteczny Undestor sprzedam [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6074
to, że działa to nie znaczy, że to oxa,hehe. Scorpio masz rację, oxa posiada grupe c17 alfa-alkilową ale jest nisko toksyczna dla wątroby przy latjowych dawkach i niedługich cyklach.Mniej toksyczna niż wino w tabsach.

There is no limits to what a man can accomplish...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Moje wyniki po 4tyg oxy:
hdl pare punkow ponizej normy, ldl dwukrotnie przekroczona norma, alat 2 krotnie przekroczona norma, aspat 3 krotnie przekroczona norma. Tak z glowy, pojechalo mi po watrobie tak jakbym sie nie spodziewal, takze teoria toeria, a paktykta praktyka.
Niedlugo testy po 4 tyg ostawienia, zobaczmy jak to bedzie.
Jak dla mnie finish z oralami, u kazdego inaczej to moze byc, ale jak widac nie sluza mi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6074
ok, to daj wyniki jak bedziesz mial.
p.s. a brales cos na osłonkę?

There is no limits to what a man can accomplish...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Liv-52, caly kompleks mineralow i witamin, omega 3 w kapsach 2x ed, do tego rzecz jasna dieta bogata w tluszcze nienasycone. I dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wątrobę najlepszy będzie Tadzio. Ja po nim czułem się dużo lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabranie dodatkowych kg i poprawa libido

Następny temat

CLENBUTEROL Sopharma Bułgaria OCENA

WHEY premium