SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxa + teść na redukcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94953 Napisanych postów 364938 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670523
Rozpuszczalnik wpuszczasz do suchej substancji to się rozpuszcza i nabierasz w strzykawki i masz gotowe hcg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1721
A gdzie to przechowywać? Normalnie temu pokojowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
W lodówce jak już rozrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Wiek 49 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1473
Oxa + teść na redukcji. Siema. Sprawa następująca. Wszedłem na redukcje keto. Do tego miałem brać turę 20mg, oxe 20mg i teścia raz w tygodniu 125mg. Turę odstawiłem bo ciśnienie mocne skoczyło i się ciezko mi żyło. Wiec została oxa 20mg i teść 125mg raz w tygodniu. Chlop co mi to rozpisał i mnie kontroluje powiedział ze tak małe dawki jak na pierwszy cykl są wystarczające i ze więcej nie potrzebuje, ale chciałbym poznać zdanie innych na ten temat. Czy to wgl ma sens? I jak to jest z tą oxa. W takich dawkach blokuje ona teścia? Wiem ze niektórzy wala oxe solo a niby nie jest to zbyt dobre.

Co do diety keto, moja dietetyczka tez mi stanowczo odradzala. Diete keto sosuja dietetycy tylko przy okreslonych nowotworach mozgu , poza tym przy tej diecie jak ktos sie juz decyduje musi byc pod opieka lekarza . Co do redu na oksie solo ,tez tak zaczynalem ,wiec wiem na wlasnej skorze ,ze byl to blad, dlugi tesc cypio ktory wlaczylem pozniej tez nie byl najlepszym wyborem. teraz jestem pod opieka trenera personalnego i bije krotkiego propa 100mg co dwa dni, proviron 50mg w dwoch dawkach dziennie i hgh 3j dziennie... efekty -miecho niesamowicie ubite(zero spadkow), tluszcz wg pomiarow dietetyczki schodzi ok 3kg miesiecznie, pompa ,libido i samopoczucie na maxa, takze ciesze sie ,ze ktos w koncu mi to poukladal profesjonalnie i efekty sa swietne po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1721
To jak z tym hcg? Mogę normalnie w jeden strzykawce nabrać razem z tesosteronem? Taka dostałem informacje. A teraz nawet nie mam jak kupić insulinowek. Bo za granica jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Nie. Hcg podaje sie podskórnie. Dodatkowo hcg jest na wodzie a teść na oleju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1721
Dobra. To jak to ogarnąć jak mam tylko igły 6? Ta igła pod skore walić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
W aptece igły nie kupisz? Nie przesadzaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1721
Polatam jutro po aptekach i zobaczę ale znajomy mi mówił ze tu ciezko o takie. Będę się odzywał xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Co to za kraj ze igły nie kupisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na redu - prop + master

Następny temat

Trening i robienie masy na Asertin 50

forma lato