SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teść na SSRI ( paroksetyna )

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 267
Cześć!

Nie mogłem znaleźć takiego tematu na forum więc postanowiłem, że sam go zacznę.

Trochę o mnie. Jestem facetem ćwiczącym siłowo od ponad 9 lat, jednak zgniotło mnie życie ( bardziej emocje i stres) i musiałem nauczyć się go od nowa, na szczęście bez terapii jedynie na SSRI terapię zrobiłem sobie sam i wszystko jest jeszcze lepiej niż było jeśli chodzi o życie i samopoczucie. Niemniej jednak SSRI, a mianowicie Arketis 1 tab ze mną został...

Pomimo, że ćwiczyłem i ćwiczę ciągle niezależnie od wszystkiego nie miałem spektakularnych przyrostów masy mięśniowej, nawet przed SSRI było ciężko mi je zbudować( przed ssri łatwiej mi się chudło ) jednak nie trzymały mi się mięśnie ( raczej dad body niż atrakcyjna sylwetka)

Zrobiłem ostatnio badania morfologię całkowitą i teść leży i kwiczy 290 całkowitego( kiedyś 480 przed SSRI) Trójglicerydy wywalone w kosmos pomimo ćwiczeń, lecz szczerze z dietą leżało u mnie i kwiczało ( slim fat tak bym to nazwał i to co wyćwiczyłem to nadżerałem). Kiedy jeszcze nie byłem na paroksetynie libido miałem jak zając, teraz nic, a raczej od ponad roku, a na paro jestem od 4 lat bo jeszcze jak wchodziłem na SSRI było wszystko ok, a obecnie jest tragedia w wieku 29 lat... ( wiecie o jaką tragedię chodzi, Zwiększona tkanka tłuszczowa (pomimo diety i ćwiczeń), zaburzenia erekcji, spadek libido itp )

Szamałem GW na reduckji ( przegadane z lekarzami) , lecz cukry mam w porządku i powodowało to u mnie jedynie spadki, w których czułem się źle więc przełączyłem się na GW po jedzeniu, a nie naczczo, lecz mniejsza o to

Tydzień temu bylem u kardiologa i spytałem otwarcie, czy mogę się bawić w takie i takie rzeczy ( SARMY) nie mógł odpowiedzieć formalnie więc jego odpowiedź zachowam dla siebie, lecz w skrócie miałem przyćmione zielone światło. Jednak rozważyłem tę kwestię i zrodziła się u mnie myśl o wejściu na Teścia E, a nie bawieniu się w SARMy.

I teraz moje pytanie, czy wejście na teścia pomimo SSRI coś zmieni? Czy może to będzie jałowe bicie, bo ssri wszystko zbije i tak, a mogę się jeszcze gorzej poczuć? Nie wiem wiecie i pytam czysto teoretycznie. Myślałem o Enanie, by nie bić co kilka dni jak przy innych, lecz wolałem spytać jeszcze tu zanim to bym wcielił w życie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 90 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12984
No to ja dorzucę swoje 3 grosze...
SSRI 5 lat temu wyciągnęło mnie z bagna, niestety kosztem libido.
Konar płonął ale nie musiałem więcej niż 2 razy w miesiącu
Testosteron był na podobnym poziomie co u Ciebie w wieku 32lat.
No i w końcu stało się, bombka na propie i tak leci do teraz.
Głowa po SSRI nie lubi nandrolonów ani trenu, przynajmniej u mnie.
Regularne badania i powinno być dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 267
Przepraszam, że rozdzielone, jednak dodam, że kardiologicznie jest u mnie wszystko zaj**iście. Ciśnienie, gęstość krwi, krwinki itp ( wszystko perfekcyjnie) + nie jestem na żadnych lekach kardiologicznych, betablokreach itp jedynie paro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94713 Napisanych postów 364675 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669775
Daj ankietę działu
Daj wyniki badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 267
lodzianin1
Daj ankietę działu
Daj wyniki badań


1.WIEK: 29
2.WAGA: 90
3.WZROST: 179
4.WYMIARY:
-Biceps: 52
-Klata: 121
-Udo: 63
-Talia: 101
5.STAZ NA SILOWNI: 9 lat
6.CEL SUPLEMENTACJI: Redykcja + masa mięśniowa
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Kratyna, GW, Ashwagana, Przedtreningówki bez stymulantów, booster teścia ( ziołowy)
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: 500 - 1000
9.POZIOM BF% ( nie liczę wygląda to słabo)
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Tendencja do tycia
11.WYNIKI SILOWE
-Klata: 140
-Przysiad:
-Mc:
12. Czy masz dietę? Tak















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 267
Dieta od miesiąca ograniczająca tłuszcze i cukry. Wątroba podwyższona przez antybiotykoterapię i SSRI, ale też przez otłuszczenie wątroby. Przebyta wizyta kardiologiczna zalecona dieta bez tłuszczy i cukrów. Wyniki kardiologiczne bardzo dobre, a i nie stosowałem nic na wątrobę więc na wsparciu wątroby lecę i widze poprawę.





Zmieniony przez - Arczi! w dniu 2023-12-23 22:43:03

Zmieniony przez - Arczi! w dniu 2023-12-23 22:46:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94713 Napisanych postów 364675 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669775
Estradiol
Prolaktyna
Progesteron
Lh
Fsh
?gdzie te badania ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12067 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
Witaj,
Odpowiadając na Twoje pytanie dotyczące antydepresantów, wejście na testosteron pomimo SSRI może mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki na Twoje zdrowie i samopoczucie. Z jednej strony, testosteron enanthate jest jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych sterydów anabolicznych, który może pomóc Ci zbudować masę mięśniową, siłę, poprawić libido i nastrój. Z drugiej strony, testosteron może interakcji z SSRI i wpływać na poziom serotonin i innych neuroprzekaźników w mózgu.

Niektóre z możliwych interakcji to:
Zwiększenie ryzyka wystąpienia zespołu serotoninowego, który jest potencjalnie zagrażającym życiu stanem, w którym dochodzi do nadmiaru serotoniny w organizmie. Zmniejszenie skuteczności SSRI, co może prowadzić do nasilenia objawów depresji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15663
Dokładnie TomQ poruszył chyba najważniejszą kwestie w Twoim przypadku czyli psychika. Czy ja w ogóle dobrze rozumiem ze Ty sam sobie przepisałeś ten lek SSRI i bierzesz go od 4 lat? Jak widzisz namieszał Ci on w hormonach, może to jest momoment zeby go odstawić? Aczkolwiek ja od razu mowie ze ja sie na tym kompletnie nie znam i bardziej sie zastanawiam co mozesz zrobić zeby sobie pomóc. Wydaje mi się ze ja to bym jednak na Twoim miejscu skonsultował się dobrym psychiatrą aby fachowo ocenił jak się sprawy mają i jak dalej działać. To jest forum sportowe a pod kątem sportowym to nie najlepiej wygląda. Chcesz budować jednoczesnie mięsnie i redukowac? Przecież tak się nie da. Może Tobie chodzi po prostu o poprawę sampoczucia? Ale może w tej kwestii wystarczy odstwawić te leki zeby libido wróciło? Piszesz ze nie prowadzisz dobrej diety, nie wiesz jaki masz BF, nie robisz podstawowych ćwiczeń a to nie są warunki sprzyjające do tego zeby łapać się za doping.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94713 Napisanych postów 364675 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669775
Na tych lekach przeważnie winduje prolaktyna w górę,jak prl jest w górze libido przeważnie leży

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15663
A no też prawda, może wystarczy prolaktyne zbić i libido wróci, chociaż testosteron niziutko jest ale czy ten lek mogł go tak obniżyć? Ja nie mam pojęcia, ale jak BF wysoki, kiepska dieta to na pewno też ma wpływ chociaż autor pisze że waży 90kg. To nie jest dużo jak na ten wzrost. W bicepsie 52cm? Testosteron wolny polecam sobie jeszcze zbadać i SHBG, zadbać o dietę i skonsulotwać się z lekarzem. Może lek trzeba zmienić, może jakieś HTZ jest wskazane w takim przypadku. Wiek dopiero 29 lat ale jak wcześniej było wszystko ok no to ewidentnie coś jest nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12067 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
Ogolnie to nie takie proste, a mechanizm jest dosc zlozony...
SSRI moga wykazywac rowniez dzialanie blokujace os hpt niestety. Moze okazac sie, ze leki z grupy antydepresantow dzialaja blokujaco na produkcje testosteronu. Co wazne, takie samo dzialanie ma zbyt wysoka ilosc prolaktyny i kolo sie nam zamyka.
SSRI ogranicz LH i SFH, nasila produkcje PRL a PRL dobija LH i FSH. ZBijajac prolaktyne, pozbedziemy sie tylko jednogo czynnika ograniczajacego produkcje testa. Ogolnie temat dosc zlozony i dorzucenie kolejnego hormonu do zestawu bedzie komplikowalo na pewno wyrownanie wszystkiego, praca dla specjalisty.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ghk-cu a tradzik

Następny temat

tamoxifen na estrogen?

WHEY premium