SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i robienie masy na Asertin 50

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 365
Cześć mam nerwice lękową lekarz przepisał mi asertin 50. Chciałbym się dowiedzieć czy nie ma żadnych przeciwskazań żeby dalej ćwiczył i kontynuwal masę, czy lek może wpłynąć na zmniejszenie testosteronu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Nie wpływu na testo, ćwicz normalnie
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 365
Dziękuję za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
Biore 100mg od 10 lat .Cwicze ,masuje,redukuje i uzywam rozne srodki bez problemu.Jedyne na co zwroc uwage to prolaktyna bo sertralina lubi ja podbijac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 365
Jaco1977
Biore 100mg od 10 lat .Cwicze ,masuje,redukuje i uzywam rozne srodki bez problemu.Jedyne na co zwroc uwage to prolaktyna bo sertralina lubi ja podbijac.


A jak to wygląda z suplementami typu magnez, cynk, b6, ashwaganda, D3 +k2, beta alanina, cytrulina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 664
Nie ma przeciwskazań do stosowania w/w suplementów w skojarzeniu z lekiem Asertin 50, a nawet w/w suplementy mogą pozytywnie wspomagać działanie leku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Spokojnie możesz trenować i suplementowac wszystko . Tylko prolki pilnuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxa + teść na redukcji

Następny temat

Prop 4 tydzień -badania

WHEY premium