SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Overeem opuścił Blackzillians ,bo kontuzjował kolegę z teamu.

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 8239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym bardzo chciał żeby JDS spotkał sie z Overeemem, jestem bardzo pewny zwycięstwa Juniora i klęski Reema przy tym zestawieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
JDS maszina, reem mu nie da rady za chuia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14435
Walka JDS z Overeemem będzie missmatch, ale za to nabije co trzeba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395


Jest łapa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
walus mu rasha manto przywiozl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no z pustymi rekoma sie w gosci nie jedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
pokazal serce i dal najtanszego rasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ciekawe zy bimbru z augustowa i bigosu wziouu :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395


super ubereem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Spadł dużo, ale może teraz będzie bardziej funkcjonalny- w sumie nawet na pewno taki będzie. Ja zawsze ze swojego doświadczenia w chvj jarałem się nabywaniem siły pośredniej podczas redukcji, czyli faktycznie siła bezpośrednia idzie do dołu jak się zrzuci, ale siła pośrednia czasami idzie kosmicznie w górę.

Najlepszym przykładem u szaraczka który zrzucił jest oczywiście dużo lepszy czas na sprint, ale u mnie np oprócz rzeczy oczywistych (dalszy wyskok, szybszy bieg) to zdecydowanie ciężar w dipsach, podciąganiu, przysiadach na jednej nodze i muscle-upach idzie do przodu. I jeżeli nie czuje się chvjowo na redukcji (z racji niskich kalorii niestety często czuję się chvjowo) to w porównaniu do okresu przed redu, czuje się dużo sprawniejszy na prawie każdej płaszczyźnie. Ok, libido często chvjowe bo przy 2000 kcal to ogierem nie jestem

Generalnie zmierzam do tego, że mądra i rozsądne zrzucenie wagi w przypadku Overeema może mu wyjść na bardzo dobre, bo w najlepszym wypadku traci dosyć mało, a zyskuje w chvj.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2014-07-22 13:59:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC chce dopiąć kontrakty z Carano i Holm. Nie wyklucza współpracy z Cris Cyborg

Następny temat

Evangelista ‘Cyborg’ Santos kończy karierę

WHEY premium