SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarte Ogólnopolskie zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Wójta Gminy CHMIELNO

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 10910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
Artur wycisnął ciężar ponad dwukrotnie swoją wagę,Marcin tak samo to są mega wyniki( szkoda że ten wilks paworyzuje wagi cięższe bo większość zawodników nawet dwukrotnie swoją jej wagi nie wezmą).Brawo Artur jesteś wielki i masz klasę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
Andrzej zgodzę się że wilks jest skierowany albo dla ciężkich dużych zawodników albo małych, krepkich ale bardzo silnych. Najgorzej mają Ci po środku. Marcin piękne podejścia wszystkim wykonane z wzorową techniką aż miło popatrzeć. Artur tym razem mimo dużego ciężaru jak na swoją masę ciała niestety techniką się nie popisał ale nie zmienia to faktu ze jest silny gość.Niestety dla mnie tylko sposób oceniania jego boju jest flustrujacy. Ciekawe co by Kiryll powiedział na to ze nie jest w stanie podnieść dwukrotnie masy swojego ciała biorąc pod uwagę ze jego waga startowa to ponad 170 kg a wynik kosmiczny i nie osiagalny na dzień dzisiejszy dla nikogo na świecie.

NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Panowie przedtem była tabela Schwartza ,która faworyzowała małe wagi...i też były spory. Wilks preferuje duży ciężar.
Jeśli chodzi o ocenę boju ,to nie wymagajmy cudów...to były zawody o Puchar Wójta , a nie MŚ. Dlatego było jak było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Ogólnie wychodzi że impreza bardzo udana organizacyjnie...w co nie wątpiłem , bo byłem kilka razy na w tamtej okolicy na zawodach i było super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
W Z O R EK
Panowie przedtem była tabela Schwartza ,która faworyzowała małe wagi...i też były spory. Wilks preferuje duży ciężar.
Jeśli chodzi o ocenę boju ,to nie wymagajmy cudów...to były zawody o Puchar Wójta , a nie MŚ. Dlatego było jak było...


Krzysiu uważam że zasady (zwłaszcza podane przez sędziego publicznie a opisane wcześniej w regulaminie) powinny być respektowane bez względu czy to MŚ czy Puchar Wójta. Bo w innym wypadku wychodzi cyrk


Zmieniony przez - rumich w dniu 2016-07-03 17:41:42

NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
Nie wiem nie wypowiadam się odnośnie oceniania boju bo mnie tam nie było,ale jeżeli Arturo zaliczono to przecież nie jego wina,Wzorek zgadzam się z twoją wypowiedzią,chłopaki i tak bardzo dobre wyniki wszyscy zrobiliście jak na ten okres,mam nadzieję Michał że pokażesz się kiedyś na pożądanych zawodach- trzymam kciuki za Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
rumich

Jeśli chodzi o ocenę boju ,to nie wymagajmy cudów...to były zawody o Puchar Wójta , a nie MŚ. Dlatego było jak było...

Krzysiu uważam że zasady (zwłaszcza podane przez sędziego publicznie a opisane wcześniej w regulaminie) powinny być respektowane bez względu czy to MŚ czy Puchar Wójta. Bo w innym wypadku wychodzi cyrk





To fakt że po coś te zasady zostały ustalone jednak....zdarza się od nich odstąpić niektórym sędziującym.
Z Janem Luką miałem już wiele,wiele, lat temu podobny przypadek na zawodach na molo Sopockim.....tylko tam akurat ja wygrałem

Tak jak napisał kocyla , nie byłem tam i nie mogę i nie powinienem tego oceniać. Może jak zobaczę jakiś filmik...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
Andrzej ja nie napisałem nic ze to Artura wina. Tak jak mi powiedział chciał poczuć ciężar i wycisnąć gi dla swojej publiki. Mnie wkurzył tylko fakt zaliczenia tego boju i dobranie trzeciego sędziego który nie dość ze był z klubu Prysu Team to jeszcze nie wiedział co ma siedziować i jaką chorągiew ma podnieść. Mam nadzieję że uda mi się wyjechać do Pragi narazie bez względu na to rozpoczynam przygotowania mam nadzieję ze Ty staniesz Andzeju na wysokości zadania i sędziowanie będzie takie jak u Grześka w Bytomiu ostatnio równe dla wszytkich.

NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
Krzysiu jeden nie odstąpił był nim Józef Bejgrowicz który zresztą zmienił Jan Łuke po kategorii 85 i sędziował bardzo rzetelnie i już nie było praktyczne rzadnych wpadek.

NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
Też mam taką nadzieję żeby w Złotoryi sędziowanie było równe dla wszystkich i żeby było jak najmniej pomyłek no i asekuracja bo nasze zdrowie jest najważniejsze, w Złotoryi będzie można zgłosić protest jak ktoś będzie się nie zgadzał z decyzją i po oglądnięciu nagrania z podejścia decyzja zapadnie czy protest był słuszny czy nie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I Otwarte Ogólnopolskie Zawody w WL (RAW) o Puchar Wójta Gminy Chmielno 02.07.2016 r.

Następny temat

Wielokrotne Wyciskanie Połowy Masy Ciała - Rybnik 05.06.2016 r.

WHEY premium