SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatnia wersja cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
i ok co do dawek m1t i 4ad to przez pare dni po 15mg m1t i 4ad 900mg jezeli nie bedzie to na mnie działać jakis nietypowo zwieksze do 20mg i 1200mg

bul jak juz bedzie dostawa daj mi znaka

a ty amus co taka zła ?

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-09-25 03:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
sorka ale ja sie przykładam do teorii om'a ostanio nawet ot dosc duzo czytałem i cos mi mówie zeby nie brac saw do tego cyklu , nawet był zbytnio nie zwiekszał dawek cynku , zreszta tak samo przy kazdej kuracji z deka
a jeszcze woałbym stawiac na porcjowanie dawki dziennej niz na ilosc w dawce tzn kilka razy dziennie brac te m1t . ale jak widac kazdy ma swoje zdanie.

Zmieniony przez - Ronin w dniu 2004-09-25 19:35:51

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
no tak generalnie powinno sie brac m1t w rownych odstępach czasu , alee jest właśnie to ale , ze czasmi wypada to na środek nocy.

Co do saw palmetto dla mnie , i jak ktos mi doradził mozna brac saw palmetto zaczac troche wczesniej niz cykl i brac przed i w trkacie cyklu po 1 tabsie 2 razy dzienie choc sam nie wiem do końca , jak to bedzie wygladac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 963 Napisanych postów 19321 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158864
Czyli waszym tokiem myslenia jak ktos ma brac 4 tab to niech bierze tak 1-1-1-1 niz 2-2 w ciagu dnia ...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Szoho.. nie musisz tak restrykcyjnie przestrzegać godzin.. bierzesz pierwszą rano, potem co 4 godziny i ostatnią do ostaniego posiłku i tyle...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
no z tego co wiem to połtrwanie m1t to własnie 3-6 godzin

a moge pozwolić na to ze np w nocy ten sspadek poziomu teścia bedzie duzo i z rana znowu taki kop?

bo generalnie brac co 3-4 godizny? a nie poprostu podzielic dobe na 3 wychodzi 8 i brac co 8 godzin? i rozumiem w trakcie posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 963 Napisanych postów 19321 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158864
Shoho z takim podejsciem nic nie zrobisz na tym cyklu
Stres Ciebie zje predzej

Co do poltrwania to nie tak ze 6 godzin i buch poziom testosteronu bedzie niski a z rana bombe jakas walisz...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ziki nawet sobie nie zdajesz sprawy jakie JAKIE problemy sa z tym cyklem , jest dużo roznych opini naprade aż

co to poziomu teśia juz wiem poczytałem o tym troche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 963 Napisanych postów 19321 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158864
No i co ze jest duzo opinii ? moze kieruj sie swoja ktora wyrobiles sluchajac setki ludzi ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Szoho, ome mozna walic raz w tygodniu, a niektorzy wala ja np w 3 rozdzielonych dawkach w ciagu tygodnia..

Jesli masz watpliwosci co do T 1/2 M1T to lykaj go czesciej, powiedzmy co te 4-6h i bedzie git! Przynajmniej wieksze prawdopodobienstwo utrzymania rownego stezenia bedzie oraz wiekszy spokoj ducha!

Out of range.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

E P O ???

Następny temat

natolatek.pl ostrzega %-)

WHEY premium