SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatnia wersja cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
maat ja wiem mowiłem i innych problemach

ale i tak masz soga


ale odbij bo po zmianie konta mam zaledwie 2



joke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Wzialem joke na powaznie.

No a tak w ogole to nad czym jeszcze sie wachasz?

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ja w sumie to nat "mostem"

bo generlalnie 2on 2off 2on 15mg 900mg i 2 drugim 2 on 120mg i 1200mg

nie wiem jeszcze paru zeczy co z saw palmetto w tedy i odblokiem dokładnie

a z mostem chodiz o to zeby podczas 2off brac 300mg androdiolu .... sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
IMO skoro kupiles sobie porzadky odblok (120caps 6-oxo) zrob 4tygodniowy cykl. Mniej je.bania sie i wydaje mi sie, ze efekty lepsze beda.

6-oxo bierz po cyklu przez cztery tygodnie:

1-4 600/400/400/300mg ed

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
oj maat nie tak jak myslisz przemyśl to dokładnie i sam popatrz, wybierasz miedzy zdrowiem a efektywnościa , 2on ... dac efekty da bo metyle działają odrazu a jak na pierwszy cykl bezpieczniej NIE WIESZ jak zaregujesz na koks? nie wiesz jakie bedziesz miał problemy z senoscia ciśnieniem watroba, jezeli nie zasz takich rzeczy lepiej wziąsć słabszy cykl ktory efekty da nie powidzane czy mniejsze ale bedzie bezpieczniejszy

ja wiem to wzytsko co piszesz ALE zawsze zawsze jest cos za i przeciw , ja cenie bardziej zdrowie , a 4 tygodniowy cykl fakt nic wielkiego nie zrobi ale sam nie wiesz jak zaregujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Oj Szoho, Szoho. Rozumiem cie doskonale ale sam mowisz ze metyle dzialaja od razu, a wiec jesli jakies problemy z sennoscia, cisnieniem czy watroba bedziesz mial to raczej odczujesz je w ciagu pierwszych dwoch tygodni cyklu. Nie mowie przeciez, ze twoj cykl jest zly, mozesz go imo spokojnie zastosowac, lecz moim zdaniem to jest zbyt maly cykl by stosowac w nim mosty itd. Masz w sumie gearu na jeden cykl i to wcale nie jakis straszny. Niektorzy biora M1T na kicka do 3-4 krotnie dluzszego cyklu. Jesli sie tak obawiasz o zdrowie to zjedz z 20 do np 15mg M1T. Poza tym masz oslonki itd. Chyba nie po to je zakupiles by jeszcze sie bac o skutki (oslonki po to sa). Jesli nie chorowales na np wstrzepienne zapalenie watroby i nie miales z nia zadnych problemow to bedzie oki, a o reszte nie masz sie co zbyt martwic, po prostu sluchaj swego organizmu i rob jak bedziesz uwazal. Wiadomo, ze biorac cokolwiek ryzykuje sie zdrowie ale miesieczny cykl na M1T to nic strasznego. Nie mysl, ze uwazam M1T za jakis slaby srodek, ale osoby na forum, ktore juz go uzywaly, robily testy watroby itp. i otrzymywaly wyniki, z ktorych mozna wywnioskowac, ze koksik jedynie lekko drasnal watrobe. Myslisz ze 2tyg przerwy od niego podczas bridge'u pozwoli watrobie na zregenerowanie sie? Wiem, ze nic takiego nie mowiles ale po prostu nie wiem dokladnie o jakie skutki ci chodzi i uwazam, ze jestes troszke zbyt przewrazliwiony/przezorny. Kurcze zreszta sam mowisz, ze 4 tygodniowy cykl nic wielkiego nie zrobi. Ja wole byc 4 tyg na koksie niz 6 tygodni. Mowisz tez, ze bedzie on nieco slabszy a wiec i efekty takie beda! Nie chcem cie do niczego przekonywac bo widze i wiem, ze robisz to wszystko z glowa ale wyluzuj troszke. Walnij cykl jaki uwazasz, a wtedy sie przekonasz jak zareagujesz, ja sprawdze swoj organizm na 4 tyg. cyklu. Zrob swoj, a ja swoj:

1-4 M1T 15mg/ed
1-4 4-ad ~300mg/ed
5-8 6-oxo 600/400/400/300mg/ed

Do tego oslonki, suple i dieta.

... po czym porownamy efekty i podzielimy sie dosw. a kolejne osoby zaczynajace swa przygode beda mialy mniejszy problem z wyborem.

BTW, dlaczego zalozyles nowe konto?

Zmieniony przez - maat w dniu 2004-09-26 13:06:30

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
maat nie napisałes niczego nowego wiem o tym , ja jednak na dzień dzisiejszy zostaje przy wersji 2on 2off 2on zreszta nie tylko ja tak uwazam, co do złego działania na zdrowie m1t wyjdzie to w praniu na jednego moze działać tak na drugiego tak. Pozatym osłony nie daja nigdy tego czego chciałbys od nich oczekiwac wiec trzeba sobie brac poprawke na to. I maat nie jestem przewrazliwiony a czujny

2on ... moze przynieść podobne efekty do 4on przy mniejszym stopniu obcizania organizmy co sprawia ze dla mnie ma przewaga nad 4on.
Dawka 300mg androdiolu stanowczo za mała nie ktorzy bardziej doświadczeni robili cykle z mniejszej ilosci m1t np 5-10gr a zwiekszonymi dawkami androdiolu wiec wszystko zalezy jak kto lubi.

Moje dawki i tak sa wysokie , zobacze jak zareguje na nie moj organizm jak benda za wysokie zmniejsze a jak za słabe zwieksze.

Co do regeracji pod czas 2off napewno poprawa jej stanu bedzie moze nei za wiele , ale bedzie lepiej przygotowana na kolejne 2 on niz ciagle dostawac po dupie ( wątroba )


Powiem ci maat ze kazdyz nas ma racje po częsci

Ja cykl zaczne dopiero w styczniu 2005 , poniewaz wiadomo grudzień jedzonko nie to co trzeba sylwester itd

Konto zmieniłem bo od paru lat nie mam juz 18 lat a i tak kazdy wie o kogo chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
to teraz zmien na Szoszo

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ttaaa lepiej spr meila


wałku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Vlad, co sadzisz o moim w/w cyklu, z tym ze poprzedzony bylby jedna 2-tygodniowka na M1T w dawkach 10mg/ed?

Out of range.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

E P O ???

Następny temat

natolatek.pl ostrzega %-)

WHEY premium