SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatnia walka Cormiera w SF

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dlatego nie dodałem, np. Barrego czy Johnsona ze względu, że Tim jest drewniany a Ci w parterze byliby bezradni, ale w stójce by go z pewnością ustrzelili w szczególności Lavar więc ich teoretycznie mógłby pokonać. Bigfoot też jest drewniany.

Nie zapominaj, że mimo wszystko jaka była ciężka taka była, ale Sylvia z nie byle kim, walczył nie raz 5 rund a wielu obecnych ciężkich by tyle nie dało ma świetny tajski boks w szczególności klincz i kolana, bardzo dobry TDD. Dodatkowo teraz jest w przynajmniej fizycznej formie, bo trzyma 265lbs i z ostatnich 8 walk przegrał tylko jedną fakt raczej z ogórami, ale doświadczenie i umiejętności ma na Bardzo wysokim poziomie dlatego uważam, że się nie rozpędziłem

Fedor tych co wymieniłem + "jeszcze trochę by się tego znalazło" powinien dobrze przygotowany rozj**ać... Fiedzia byłby na przegranej tak naprawdę tylko ze ścisłą czołówką NADAL.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-07-27 23:16:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Poczekamy aż trafi na jakiegoś odpada z ufc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
co do MAriuszka, że wytrwał do 2 rundy to żaden przykład to IMO tak jakby, że Mir z JDSem wytrwał do 2 rundy tylko odziwo JDS zapowiadał przed walką, że go skończy w 2 rundzie i się z nim w stójce bawił i najwyraźniej nie chciał go za szybko kończyć a okazje BYŁY! Tak jak Tim z uśmiechem na twarzy ośmieszał po kroku każdy element walki Pudziana i skończył go bez problemu bez żadnego uszczerbku na zdrowiu dlatego śmieszą mnie komentarze: "DAWAĆ SYLVIE DLA PUDZIANA NA REWANŻ" jakby to był przeciwnik na jego poziomie albo gdyby miał choćby 2% szansy na wygranie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Barry by rozyebał Sylvie chyba ,że próbowałby poddań.Nawet Chudzian trafiał sylvie Lowami to Barry by mu z 5 j**nął .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
gorzej jakby znalazł się na plecach. Po co podałeś argument z Pudzianem!? Ja też się daje mojemu młodszemu bratu kopnąć i śmieje się jak Tim gdy Pudzian go kopał...

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-07-28 15:22:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Przede wszystkim należy odróżnić Tima z walki z Pudzianem od 'normalnego' Tima, bez jaj.

Spasiona świnia robiąca sobie jaja z Pudziana i dostająca baty od jakiegoś Abe Wagnera, to nie jest stan 'optymalny'.

Optymalny to ten, który złomotał Buentello.

Tak czy siak w jego wieku nie widzę go nijak z nikim z czołówki UFC. Paru czyścicieli mułu z dna dywizji pewnie by rozwalił i tyle.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Tim Sylvia jednak walczy z Arlovskim 31 sierpnia na Filipinach

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
W październiku lub listopadzie rywalem Cormiera w ostatniej walce Strikeforce będzie Frank Mir, który zostanie tam przetransferowany na jedną walkę. Danuta potwierdziła, więc walka się odbędzie.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
A potem obaj do UFC niezależnie od wyniku walki. Co do Silvia vs Arlovski to dziwi mnie trochę to, że taką walkę ogłaszają ledwo 4 tygodnie przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arlovski mial walczyć z innym zawodnikiem. Tim go zastępuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Welcome w MMA Spamie, tu każdy kto nie trenuje dostanie od Neith lanie %-)

Następny temat

PRO FIGHT 7 - gala MMA!

WHEY premium