SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Witam wszystkich!! Ostatnio zakupiłem sobie kilka odżywek ale najbardziej zależało mi na dobrej przed treningówce i koleżka polecił mi zakup MESOMORPH firmy APS i tak też uczyniłem. Teraz moje pytanie czy ktoś już brał to i jakie macie opinie na ten temat??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
witaj, pytasz o kultowy produkt z polki na bazie geraminy, wiec jak najbardziej powinien wyrywac z butow, jak szukasz tego typu rozwiazania w postaci PRE

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zależy jeszcze jaka wersję nabyłeś, testowałem meso z tego tematu https://www.sfd.pl/13_składkowy_test_przed_treningówek_i_termogeników_opinie-t1158505.html 
jakoś nie wyrywało z kapci

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Meso super sprawa, choć z mojego punktu widzenia bardzo nieekonomiczny.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Nie wiem jaka to jest wersja bo na pudełku nic nie jest napisane prócz firmy,nazwy itp.
Dzisiaj skończyłem testować REDEWEILER z Olimpa (miałem kilka saszetek) no i muszę powiedzieć że dupy nie urywa,miałem chwilowe pobudzenie tak to nazwę,czułem jak mi krew się gotuje w środku bo było mi bardzo gorąco aż skura piekła,nie czułem zmęczenia i czy może aż to wszystko,a nie tego się spodziewałem po PRE. Może na kogoś innego podziała lepiej ale ja nie tego oczekiwałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Majonez20
Nie wiem jaka to jest wersja bo na pudełku nic nie jest napisane prócz firmy,nazwy itp.
Dzisiaj skończyłem testować REDEWEILER z Olimpa (miałem kilka saszetek) no i muszę powiedzieć że dupy nie urywa,miałem chwilowe pobudzenie tak to nazwę,czułem jak mi krew się gotuje w środku bo było mi bardzo gorąco aż skura piekła,nie czułem zmęczenia i czy może aż to wszystko,a nie tego się spodziewałem po PRE. Może na kogoś innego podziała lepiej ale ja nie tego oczekiwałem.


Odwróć pudełko - z tyłu jest skład
To co Ty chcesz czuć ? Sam piszesz, że miałeś pobudzenie, krew Ci gotowało, było gorąco, skóra piekła (pewnie od BA) i nie czułeś zmęczenia... Jak chcesz coś mocniejszego to weź od dilera z ulicy koks

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Kolezko czytaj że zrozumieniem.
Miałem taki stan przez max 10-15 min a później nic nie czułem,rozgrzalo dobrze do treningu ale pompy nie miałem żadnej a tego najbardziej oczekiwałem. Miałem kilka saszetek na wypróbowanie i wiem że takiego PRE nie potrzebuje. Zrobię dobra rozgrzewkę i również po tym będę chwilowo obudzony i dobrze rozgrzany.
To jest moje opinia i nie każdy może się z nią zgadzać. Dlatego postanowiłem kupić mesomorpha bo kilka osób poleciło aczkolwiek chciałem też tu zapytać kogoś kto brał i jakie miał odczucie co do tego PRE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obecne Mezo to już nie to samo co dawniejsze Mezo. Na nie najmocniej działa teraz centurion Rage. Mezo w teście średnio wypadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Z 8 lat temu chodziłem z koleżką na siłkę i on przed treningiem szamał nitrobolon 2 i miał skur..iel takiego powera że nie usiadł na dupie tylko cały czas w ruchu i strasznie był pobudzony,jedna serię skończył odsapnął chwilę i dalej ogień i szczerze przyznam że szukam coś bardzo podobnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
dla mnie redweiler w szotach spisuje sie calkiem fajnie, jeden z lepszych produktow, jednak proszek juz nie dziala tak dobrze
meso dla mnie bylo max ekonomiczne,d awalem po 1/3 porcji, czasem po 1/2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Napisane jest na opakowaniu że bierze się jedna porcję czyli 15g ale nie będę ryzykowal i wezmę na spokoju coś ok 10g myślę że będzie dobrze i zobaczymy jak i czy wogole mnie wyj**ie z butów hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pare pytań początkującego

Następny temat

Endomorfik. Redukcja tłuszczu, a masa mięśniowa.

WHEY premium