SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinia cyklu test enan + npp + master + prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 82 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1488
1. WIEK: 19
2. WAGA: 79
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 41/42
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 3g/kg
-węglowodany: 4g/kg
-tłuszcz: 1g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl: metanabol, 2 cykl: test enan
8. TRENING: split 5x w tyg
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: właśnie schodze z enana
11. POZIOM BF%: 15?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia/brak
13. STAN ZDROWIA: b.d.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie mam pojęcia
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115
-martwy ciąg: 140
-przysiad: poniżej 100 na pewno


siemanko, chciałbym zapytać o opinie/sensowność cyklu i ewentualne uwagi na co uważać przy npp/masterze - pierwszy raz mam zamiar użyć, ewentualnie tylko jeden z tych środków, mam na celu na początek zbudowanie nawet delikatnie podlanej masy a potem zejść ze zbędnego tłuszczu do średniego bf z kratą :D
1-16 test enan 150mg e3d
1-6 npp długie 150/200mg e3d
7-16 master długi 150mg e3d
16-18 test prop 75mg e2d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94919 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Trochę bez ładu i składu
NPP długie ?czy masz na myśli normalna deke DD ?więcej nandro od testa konieczne będzie dołożenie cabaseru tutaj
Wycinka master może być,chociaż w wieku 19 lat został bym przy testo solo i rotował ww w zaleznosci od celu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 201 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3723
J/w po ankiecie widać ze zbędne ci są takie środki jak chociażby masteron...sam test...ciezko trenuj dieta i efekt będzie...w wieku 19lat to już wgl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
Test enan
NPP
do tego oral

jak na bombe, słabe wyniki siłowe, dużo więcej można wycisnąć na samej kreatynie w Twoim wieku

Nie towar, pierw trening i micha (w tym suple)

Masteron sobie odpuść oraz długą deke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 82 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1488
Liberatore, słabe wyniki bo to redukcja panie :D 125kg na 2 razy robiłem po paru tyg cyklu, jak na mój wiek to myślę, że bardzo dobry wynik :D

lodzianin1 miałem na myśli deke DD, generalnie teraz zrobiłem redukcje której nie można się powstydzić, na samym teściu, ale chciałbym zobaczyć czy zejdę niżej, micha jak najbardziej trzymana. Jeszcze co do tej deki, jakie sugerowałbyś dawki na pierwszy raz, z tego co mi ludzie mówią i co czytam to takie 300mg w tyg już fajnie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 82 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1488
A i przy okazji takie szybkie pytanie, nie chce nowego tematu zakładać.
Ile clomidu "na oko" zapodać po 16 tyg cyklu na enanie 150mg e3d? W połowie cyklu 5x 1k iu hcg poszło, teraz już po jutro mam ostatni strzał z 10k iu hcg, po 3 dniach chcę wejść na clomid z nolvą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
HCG za dużo dałeś - stara szkoła

Clomid i Nolva daj po tabsie do 30 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 82 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1488
W którym momencie za dużo?
Może źle napisałem, nie ostatni strzał 10k tylko 4 razy po 2,5k iu hcg wbijałem co 2 dni i wyszło 10k iu łącznie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
0,5 iu byś wbijał co 3-4dni podczas cyklu i byłoby okej

no nic, działaj tam i oby teść tam wrócił jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 82 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1488
Różnie ludzie mówią, może na następnym cyklu to sprawdzę, jedni mówią, że lepiej jest wbijać raz na x tygodni większą ilość, jedni, że przez cały cykl e3/4d, moim zdaniem obie te techniki będą działać, najważniejsze, żeby to hcg w ogóle było jak nie było :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba coś się Ciebie kolego pomylilo z tym HCG ;)
Dobrze dałeś, a nawet może się okazać, że za mało na koniec. Nie doradcze Ci z odblokiem, bo mi to nie grozi, ale musisz zrobić badania przed clomidem u sprawdzić czy hormony są w normie . Jeżeli test będzie poniżej połowy normy to dalej dajesz HCG. Tylko nie wiem po co odblok skoro planujesz następny cykl?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc.tesc

Następny temat

Meldonium

WHEY premium