SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Meta, Enan, NPP, Master E do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5578

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

82

Wzrost

180

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

110

Obwód uda

58

Obwód talii

86

Staż na siłowni

6 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Obecnie: B:2,9 WW:3,1 T:1,6

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Trzy,2 razy turanabol solo, trzeci:prop+oxa+tura

Opisz swój plan treningowy

Pod stałą opieką trenera

Cel cyklu

Masa dobrej jakości, gęstość

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

14 tyg. prop+oxa, tura na ostatnie 6 tyg.w listopadzie miną 3 miesiące oFF

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 160, MC 180, przysiad-nie robię maxów(kolana)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1000
Cześć. Od listopada planuję wejść na cykl 16 tygodni na mecie, npp, enanie i masterze E, którym planuję zbudować kilka kilogramów dobrej jakości i zbytnio się nie zalać, po tym 8 tygodni most na małych dawkach testosteronu i HCG, i dalej chcę wejść na redukcję. Cały czas pod ręką będzie EXE i Cabaser. Do tego Cycle Assist, witaminy&minerały Olimp, tran rano, Cynk,magnez,b6 na noc. Mete zazębiam z NPP,żeby uniknąć stagnacji od 7 tygodnia.Cykl oparty ma być na małych dawkach, ponieważ będzie długi.

1-6 meta inj 25mg ed dni treningowe Dose
meta oral 20mg ed dni nietreningowe Shree
1-6 enan 250mg e6d Shree,
7-16 enan 250mg e3d
5-13 NPP 100mg e3d
7-15 master E Dose 200mg e3d

8 tydzien HCG 5x1000ui e2d

17-24 mix/cypio/enan 125mg e5d + małe dawki HCG

25-? REDUKCJA, tu też proszę o propozycje odnośnie długości redukcji i doboru specyfików.

Proszę bardziej doświadczonych o opinię i pomoc w ułożeniu tego wszystkiego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1000
Zdecydowałem wbijać propa ed, bo przy poprzednim cyklu zrobiłem kilka badań i mocno wahały mi się stężenia przy biciu e2d. Jak tylko zacząłem bić ed, czułem go po prostu lepiej. Dlatego planuję wbijać codziennie propa- raz z masteronem masteronem, raz z trenem.

Celem cyklu jest maksymalna jakość-definicja,twardość,separacja oraz mocno wyrzeźbiony brzuch.
Niebardzo mam z czego redukować. Zależy mi głównie na tym, żeby mięśnie były mocno wypukłe i nabite, no i płaski, mega wyrzeźbiony brzuch.
Docelowo ok. czerwca-lipca chce mieć formę startową.

Czy masz sposób na wzdety,wystający Brzuch?
Nie objadam się, jem 5-6 posiłków dziennie, unikam soli. Nie mam już pomysłu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
tego npp za mało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
Ja bym dał Npp eod 100 mg ewentualnie przedłużył do 10 tyg , a Master bym dał na redukcję.

Zmieniony przez - nid123 w dniu 2014-09-16 15:31:28

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1000
Czy 150mg e3d będzie ok?Martwię się o prolaktyne. Ile tygodni optymalnie? Czy pomysł zazebiania z metą jest dobry? Jak myślicie, będzie stagnacja? Za to masteron ma za zadanie trzymać estro i nie pozwolić się zalać za mocno. Jestem wrażliwy na estrogen. Może na redukcji polecę krótkim masterem i propem, na koniec tura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
Do trzymania estro masz exe...Nie powinno być problemów. Ale podstawą jak zawsze są badanie przed i w czasie.

Edit:
Ja bym się skłaniał do opcji npp 100 mg eod niż npp 150 mg e3d - zawsze mniejsze wahania będą.

Nie brałeś wcześniej nandro więc powinien bardzo dobrze zadziałać .

Zmieniony przez - nid123 w dniu 2014-09-16 16:13:01

Zmieniony przez - nid123 w dniu 2014-09-16 16:14:11

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1000
Chodzi mi o wygodę stosowania i zmniejszenie częstotliwości kłucia, e3d jechałbym wszystko w 1 pompce. Robiłem juz długi cykl na propie, dlatego zdecydowałem się tym razem na enana... Czytałem, że NPP ma dłuższy okres poltrwania niż prop i można boć e3d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
npp pasowało by bić co 2 dni,jak chcesz rzadziej daj normalne nandro

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1000
Ok,dzięki za radę, będzie szło NPP e2d. 8 tyg i zazebianie z metą jest ok? Jak w takim wypadku proponujecie bić enana i mastera, zeby stężenia się zbyt nie wahały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1000
Enana będę bił 250mg e4d
NPP 100mg e2d
A co z Masterem Enan? Jaka dawka o częstotliwość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
A nie chciałbyś zostawić na redukcję tego Mastera?

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1000
Na redu polecę krótkim masterem a teraz na masie myślę, że będzie on dobrym dodatkiem do utrzymania sylwetki, aby za mocno nie podlało. Czy dawka 300mg e4d będzie ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

saa vs anybiotyk

Następny temat

Winko tablety 5mg

WHEY premium