SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp vs Vitalmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Will - prawdziwe słowa!...

Szoho - daj spokój - zawsze można nagiąć fakty i umotywować, że Punto jest lepszy o Humera - bo jest tańszy, bo mniej pali, bo jest węższy i zwrotnieszy. Ale prwda jest taka, że to Humer jest lepszy od Punto, a kto twierdzi inaczej, to albo się na tym nie zna, albo nie jest obiektywny.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Kurczaki rulez!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
sławku z tym hummerem to przesadziłeś troszke ale liczy sie dobry przykład , ale wiesz hummer do warunkow miejskich nie za bardzo i tutaj nie jest wcale leprzy od punciaka

wiesz fajnie mieć hammera , ale nie koniecznie chciałbym go mieć nie na moją kieszeń ale punciak tak ... ale zasada jest jedna jeżdzą obydwa

ale do rzeczy sławku ja nie mam rzadnego cely bycia stronniczym nie zarabiam na tym ani nic z tym związanego , i jak sie pytam w czym olimp jest leprzy to nie jest zgryźliwosć tylko chciałbym poznać

btw będziesz miał czas koło 16? Drynde do ciebie

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-11-04 09:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Szoho - może być ok 16-tej.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ok sławku


ja o vitalmaxie mam dobre zdanie tak samo jak o olimpie

ale nie widze przewagi olimpa nad vitalem ale przeciez decyzja nalezy do klijenta który sam zdecyduje

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Szoho - daj spokój - jak nie widzisz, to może idź do okulisty... Tą różnicę widać przecież, właśnie na pirwszy rzut oka - opakowania, protekcja, kapsułka, szeroka oferta, bogaty wybór form, gramtur i smaków.

Tak samo, jak Will, życzę firmie Vitalmax i Sonowi osobiście dalszego, dynamicznego rozwoju. Jednak, póki co, pozostańmy przy faktach.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
ambroziak moxe powinienes juz zakonczyc ten posr autir juz i tak co chcial to sie dowiedzial a po co zamiecać
NIECH MASA BEDZIE Z TOBĄ!!!

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
"Tą różnicę widać przecież, właśnie na pierwszy rzut oka - opakowania, protekcja, kapsułka, szeroka oferta, bogaty wybór form, gramtur i smaków".
Święte słowa.
Do tego sprowadza się najczęściej ta różnica lepsza-gorsza firma. Do otoczki wokół firmy.
Czyli jak zmienię opakowania, zwiększę gramatury i smaki (tu akurat nie odbiegamy od Olimpa bo mamy 7 smaków i bogatą gramaturę) i opłacę więcej zawodników to będziemy lepsi?
Bez żadnej zmiany produktu?
Właśnie za to się płaci, surowiec jest często ten sam a klient płaci za ładą etykietę, protekcję itp.
Jeśli gainera za 149 zł zapakuję w luksusowe pudełko i będzie kosztował 169 zł to wtedy będzie lepszy?
To jałowa dyskusja.
Pamiętam jak 3 lata temu na sfd rządził Cyberpaker to Olimp był tu na najniższym szczeblu a wystarczyło że wszedł Bigger i w ciągu pół roku Olimp był nr 1 bez zmieniania produktów (dopiero później weszły nowe linie).
A co do porównania z samochodem to kupując mercedesa i np. fiata zawsze mercedes będzie miał przewagę (wygląd, silniki, wyposażenie itp)
Natomiast kupując droższą odżywkę nie zawsze będziesz miał lepszy efekt (często jest odwrotnie). Dlatego takie porównania są nietrafne.
Will, tak jak mówi Czarny, CFM jest zastrzeżonym znakiem chronionym patentem i trzeba mieć umowę licencyjną żeby móc oznaczyć tak etykiety.
My tą umowę mamy i o ile dobrze wiem to jesteśmy 3 firmą w Polsce, po Weiderze i Multipowerze, która to ma. Niektórym to nie w smak, ale tak jest.
A dlaczego jesteśmy tańsi?
Między innymi dlatego że firma jest czeska a nie niemiecka, między innymi dzięki tańszym opakowaniom, mniejszemu zatrudnieniu w firmie i właśnie całej otoczce.
Ale jest to to samo białko.
Ale jeśli nie ufasz, kupuj Multipowera, Twój wybór.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
No przeciez to ja proponowalem go zakończyć, a Szoho brnie dalej...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Poza tym tematem postu było to czy lepszy jest Gainer 2 czy Olimp Gainer MCT i tu uważam że lepszy jest Vitalmax, podobnie jak np. MCT jest lepszy od Gainera 1.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proxylon

Następny temat

Czym uzupełnić dietę - białko czy bulk?

WHEY premium