SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp vs Vitalmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Chyba sam sie powinienes zastanowic o co Ci chodzi a potem to wyartykulować na forum.... nie kazdemu muszą odpowiadac jego produkty.... to zadno kryterium oceny... a Son nie pisze, że inne firmy są fe.. tylko poleca swoją.. bo jest przekonany ze jest dobra

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Zresza popatrz jak to sie odbywa , son nie poleca swoich produktow pisząc ze po kreatynie Vitala lub białku ma sie leprze efekty. I nie stwierdza śmiało ze jego firma jest the best potrafi poleciś leprze produkty innych firm. Ale skoro kreatyna vitala nei rozni sie niczym innycm od innych a jest znacznie tańsza to kogo ma polecić ? Swoja proste , a kijent do zwyrefikuje na sobie jezeli zadziała bedzie dalej kupowac jak nie przejdzie na inna firme.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
"teraz nagle inne są fe, a Vitalmax the best"

Ale powiedz gdzie Son pisze ze inne sa fee? poleca zawsze cos co bedzie najlepsze i za rozsadna cene...wie jakie sa PL realia i ze nie kazdy ma $$$ zeby bawic sie w odzywki drozsze...

Son kiedys pisal ze Vitalmax bedzie wypuszczal na PL rynek odzywki i suplementy sprawdzone i takie na ktore jest popyt dobry czyli standard: odzyki ,kreatyna,aminki itd...sam nie widze sensu po co ma wypuszczac jakies udziwnienia...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
a gdzieś Ty przeczytał że Son mówi fe o innych firmach? Że chwali swoje to noramlna rzecz, co ma powiedzieć: Reprezentuję Vitalmaxa ale generalnie to wiecie, no, trochę kopiujemy Nutrenda i generalnie to słabe są te produkty, więc lepiej kupcie inne..."? Rusz głową i czytaj uważnie.
Co do badań ,hmmm, ja jestem akurat związany z rynkem farmaceutycznym i coś Wam powiem. Badania niezależne robi się niezwykle rzadko, nie ma na to kasy, ośrodków badwczych itd. Badania firmowe robi się często, ośrodki są , opinion-leaderzy środowisk też są. I co? A no to że zawsze te badania są korzystne dla firmy zlecającej a firma konkurencyjna ma identyczne badania, w innym ośrodku ( choć często w tym samym co już zakrawa na śmieszność ) i wyniki są przeciwne...Fajnie co? Jak to się mówi - wyniki nie ważne, ważne są metody statystyczne do ich oceny. Papier wszystko przyjmie.
Dajmy sobie spokój, nie znam ani Sonbatego ani Sławka osobiście ale obu szanuję za wiedzę, kulturę, i podejście do forumowiczów.
Nie ma co rwać włosów z głowy , nie wymagajmy żeby chwalili bądź co bądź konkurencyjne dla siebie preparaty. O fabrykach, warunkach itd można rozmawiać wiele.
Co do Olimpu jako firmy - stosuję wiele z Waszych supli i jedne są lepsze, drugie gorsze, generalnie mam dobre ogólne zdanie o firmie i obserwowałem Wasz rozwój na naszym rynku od kiedy jeszcze słowo suplement wymawiano na siłowniach tak że masa rosła od samego mówienia.
Niestety, a właściwie dobrze, konkurencja się rozwija i daje możliwośc wyboru - tak ma być. Teraz od podejścia do klienta i jakości towaru zależy wybór.
Jeśli chodzi o Olimp-osobę na forum, hmmm jest niedobrze...niedobrze...
Żeby nie było potem że jaki Pan taki kram...trochę powściągliwości by się przydało, to jest forum , tu jedzie się po wszystkim i wszystkich, o klasie świadczy jak się do tego podchodzi, wycieczki personalne o poziomie inteligencji są nie na miejscu w Pana wypowiedzi.
Ale się rozgadałem...ale weekend idzie więc pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 254
Ale mi się obrywa raz po raz. A ja konsekwentnie uważam, że kiedyś Son więcej opowiadał ciekawych rzeczy i był bezstronny. Teraz Jeśli chwali to tylko Vitalmaxa bo ma z tego kasę. I już

Miś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ja chwale Steromaxa i Phytochema.. bo obie te firmy mają technologie niedostępną dla producentów z naszego rynku... taki stan długo jeszcze będzie trwał...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie ten temat to piaskownica. tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha brakuje biospeca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to w koncu co

'Olimp vs Vitalmax '
:D:D:D
bo sie pogubilem :D:D:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proxylon

Następny temat

Czym uzupełnić dietę - białko czy bulk?

WHEY premium