SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp vs Vitalmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz to nie wazne czy ja to zrozumialem bo czyta nas w hooj ludzi...
wszelkie twoje wypowiedzi charakteryzuja sie chaosem sa niejednoznaczne i w negatywnym znacznieu kontrowersyjne ze wzgledu na role jaka grasz w tej bajce
ja gdybym pisal o 'swojej' firmie pisalbym bardziej przemyslane rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jezeli porownoje rynki to robie to na zasadzie lekkich analogi, nie doslownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
WLAD sog za text z tym mozgiem i olejem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ode mnie tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Vlad powinieneś wiedzieć, że mózg z olejem/w głowie oczywiście/ ma wiele wspólnego- stare powiedzenia mają w sobie więcej mądrości niż się może wydawać, a poza tym przestudiuj budowę mózgu i jego skład, jak również to, że porównywanie firm, czy ich produktów w tym kontekście ściśle się łączy z możliwościami na danym rynku, zważ, że chociaż tu jest czasem troszkę póżniej to jednak za wiele niższą cenę... przykłaby cell-pump, czy creafusion.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ale Ty nadal olejowo myslisz.. i nic nie zrozumiales... ja nie mam nic do Biogenixa, sam go kupuje, tak samo jak Olimpa.... chodzi mi o ANALOGIE (sprawdz w słowniku) którą zastosowałem dla porównania firm.. które Ty osmieszasz i krytykujesz.... Biogenix jest analogiczną firmą dla SANA na polskim rynku (jesli skorzystałes ze słownika to juz wiesz co napisalem) i jesli twierdzisz, ze nie chciales osmieszyc SANA czy MRMA to powinienes poracować.. nad umiejetnoscia przelewania swych emocji na ekran komputera.. bo powiem Ci, że slabo Ci to wychodzi..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Vlad żeby było jasne ja nie ośmieszam ani nie próbuję ośmieszyć żadnej z tych firm, nie wiem gdzie to wyczytałeś, pisząc o takim sklepie wcale nie miałem i nie mogłem i nie wynika to z tego, że to coś złego, wprost przeciwnie, ja tylko cały czas apeluje o umiar i rozsądek, pamiętam jaka była powściągliwość gdy wychodził creafusion, gdy jeszcze mało kto znał te substancje, a tu nagle nie znając działania w praktyce niektórych związków w tych nowościach już pieje się z zachwytu nad jednym a strasznie gani się innych, poza tym każdy ma jakiś styl pisania który niekoniecznie musi świadczyć o emocjach, no ale mniejsza z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"ma się poczucie przynależności do jakiejś elity- nic poza tym, jednym słowem wykreowany sztucznie absurd... i niestety wielu w to wierzy!"

niezbyt pozytywnie sie wyraziles zarowno o tych firmach, jak i ich klientach...
(hm troche dziwnie tlumaczyc komus jego wlasne wypowiedzi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
absurd -nonsens, bezsens, bzdura

(łać) absurdus - fałszywy, niedorzeczny, głupi, niestosowny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
VLAD
sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proxylon

Następny temat

Czym uzupełnić dietę - białko czy bulk?

WHEY premium