SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp vs Vitalmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Vlad, dobry przykład.
Ja staram się śledzić na bieżąco rynek europejski i o Steromaxie nie słyszałem dopóki nie napisał o nim Biospec.
Gdyby za promocję marki wzięli się specjaliści i wpompowali w reklamę grubą kasę, to Steromax w krótkim czasie wyrósłby na czołówkę w Polsce.
Nawiasem mówiąc tak np. zrobiono z Biogenixem, nadano mu otoczkę ekskluzywności (sprzedaż w wybranych sklepach, odżywki na eksport, premiera na FIBO) i jeszcze zanim ktokolwiek spróbował Biogenixa uchodził on za "górną półkę".
Praktyka pokazała, że całkiem słusznie, ale chodzi mi o sam mechanizm, który, dzięki odpowiedniej promocji, pozwala uznac firmę czy produkt za nadzwyczajny, jeszcze zanim ktokolwiek go spróbuje.
Olimp akurat jest mistrzem w wywoływaniu tzw. "ssania rynku" i praktycznie większość ich produktów uchodzi za super jeszcze zanim ktokolwiek je spróbuje (tak było z rybozą, tribulusami, citrate, pyruvate, obecnie batony), natomiast później bywa różnie.
A my, tak jak powiedział Sławek, startowaliśmy z budżetem na miarę możliwości i zyski inwestujemy w nowe produkty a nie w większą reklamę, a może powinniśmy dawać więcej kasy na promocję bo to jest faktycznie sposób na uznanie firmy za renomowaną.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Szkoda, że Vitalmax nie ma lecytyny w wiekszych opakowaniach np. 1kg... albo przynajmniej 0,5 kg...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
moja mama tez by sie cieszyła z tego vladku

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Son co oznacza słowo "my"
jesteś udziałowcem vitalmaxa... chyba tak, skoro mówisz, ze "wdrażamy nowe produkty"...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
To jakaś tajemnica?
Jestem wyłącznym dystrybutorem na Polskę Vitalmaxa.
Wiadomo o tym na sfd od co najmniej roku przed wprowadzeniem Vitala na nasz rynek (czyli od ok. 2 lat).
Nie mów że nie wiesz, bo jeśli nie to źle świadczy o mojej pracy.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
nie Son... o tym wiem od dawna... jestem na tym forum codziennie i wiem co się dzieje
ale dla mnie jako gościa z branży przemysłowej określenie "wdrażamy" oznacza, że po wielu badaniach Twoja firma wprowadza do produkcji kolejny towar...
bo jeżeli jesteś dystrybutorem to wprowadza do obrotu... wprowadza na polski rynek...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No... to chyba jest dobre określenie... to "my"... Ponieważ to od Roberta zależy jakie odżywki i o jakich składach będą wyprodukowane... Wiele z nich jest robione specjalnie dla niego.

Pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Zmieniony przez - zion w dniu 2004-11-03 20:32:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jw

vitalmax czeski nie produkuje paru produktow ktore są u nas
sąn a zlecenie Atlety

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym powiedział, że nawet więcej, niż paru

Pozdrowionka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proxylon

Następny temat

Czym uzupełnić dietę - białko czy bulk?

WHEY premium