SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp vs Vitalmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Dlaczego milczymy? Ponieważ nie wdajemy się w dyskusje o plotkach.


1]Jeśli wykonujemy jakieś badania a wykonujemy to odbywa się to w naszym laboratorium i wyniki są tajne .
2]Możemy odpowiadać tylko i wyłącznie za to co sami piszemy i ogłaszamy.

3]Wracając kilka stron wcześniej.
Rynek Czeski na razie nie jest w obszarze naszych zainteresowań ale jeśli się przekonamy ,że nadszedł odpowiedni czas zajmiemy tam w krótkim okresie czołową pozycję rankingu.
Póki co zdecydowanym liderem na tamtejszym rynku jest profesjonalna firma NUTREND
4]Sonbaty jeśli twierdzisz ,że produkcja odżywek to nic specjalnego w takim razie przedstaw swój punkt widzenia ,jak to powinno wyglądać bądź jak wygląda na podstawie tego co zobaczyłeś w reprezentowanej przez Ciebie firmie.
5]Rozprawę z F...M wygraliśmy we wszystkich instancjach ale to nie jest odpowiednie miejsce aby o tym dyskutować

OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty no ja tu powazne pytania zadaje chcialem isc na tego filma w sobote i lipa (randka sie popsula..)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam takie pytanie do OLIMPa..
czy jest szansa zeby w dziale olimp pojawil sie post wyjasniajacy Wasz spor z PZKiF, Fitmaxem itp ? bo czesto pojawia sie jakis nowy epizod, i wiekszosc nie wie do konca o co chodzi, przydalo by sie oficjalne wyjasnienie...?
(bedzie wiadomo ktore firmy bluzgac itp jezeli sa ku temu powody)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
No wlasnie bo takie teksty w stylu "nie tu miejsce by o tym rozmawiac" itp. tylko rodzą jakies podejrzenia...
Randka.. to juz nie masz gdzie na randki chodzić?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedynka Residenta mi sie podobala (superlaski m.rodiguez, mila jovovich (wiem nie umiem pisac)) i wogule specyficzny klimat (pomimo ze nie lubie takich filmow, tematyki itp), wiec mam sentyment do tego filma

a giera jest na PSX2 ?? jak tak to sobie kupie czemu ni..tylko kiedy ja w to pogram...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vlad nie mam kasy zeby chodzic tam gdzie chce...
pozatym byłem z małolatą to co sie bede wysilać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Olimpie, ale bardzo prosimy tylko o jedną odpowiedź, czy takie zdarzenie miało miejsce czy nie?
Jeśli chodzi o czeski rynek to Nutrend ma tam coraz słabszą pozycję (podobnie jak w Polsce), choć faktycznie jest firmą największą.
A Olimp jakiś czas temu miał reklamy w czeskich pismach, więc jakieś tam zainteresowanie było.
Natomiast co do produkcji odżywek to oczywiście że różnego rodzaju obowiązków i norm jest dużo i trzeba by napisać całe wypracowanie żeby czegoś nie pominąć (a jak bym coś pominął lub zapomniał dodać to zaraz by było "a... Wy tego nie robicie a my robimy"), ale bardziej chodziło mi o to, że to nie jakaś technologia kosmiczna a po prostu dobre rzemiosło.
Byłem obecny na M.P. w Sosnowcu w 1992 lub 1993 roku, gdzie Olimp miał swoją premierę (pamiętam dokładnie ustawione słupki Olimpa 65, nawet sam kupiłem) i przyznacie, że przecież wtedy nie mieliście jakichś super technologii i się produkowało a sam Sławek mówił, że wtedy zasady wprowadzenia produktu na rynek były znacznie surowsze niż obecnie.
Oczywiście świat idzie naprzód, Olimp też (choć jeszcze 2 lata temu nie miał np. kapsułek) ale dobrze wiecie że te super technologie to po prostu wymysł dużych firm.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
Om na PS2 chyba nie ma nic z tej serii...bo XBoX microsoft wykupil prawa na ta gre ,ale to bylo jakis czas temu ...moze cos sie zmienilo

ORAZ

Jak nie masz czasu...nie siedz tyle na forum to bedziesz mial czas

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ch**owo, bo pamietam ze R.E. chyba mial premiere wogule na PSX?

na forum siedze jak sie ucze, a ostatnio sie duzo ucze...
a jak sie nie ucze to szkoda czasu na gierki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
RE 4 bedzie na game cuba (nitendo) ale tez na ps2 i xboxa ,robi sie znowu coraz ciekawiej w poscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proxylon

Następny temat

Czym uzupełnić dietę - białko czy bulk?

WHEY premium