SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Sojavit 85®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42489

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
czyli lepiej białka zwierzęce jeść niż sojowe ? wie ktoś może jaką ma przyswajalność ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1356
z mlekiem i kakao da się pić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3471
nie jadłem nic gorszego
1

"Najpierw trzeba chcieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Pachnie jak tofi, ale smak blee ;p ale da się pić.
Rozpuszczalność - tutaj coś takiego nie występuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 636
Produkt dość słaby, smak - nie do przyjęcia bez dodatku np. kakao, ciężko się rozpuszcza i w wodzie i w mleku, działanie - znam "mocniejsze", jedyny plus to niewygórowana cena, raczej nie polecam.

"WHEN I DIE, BURY ME UPSIDE - DOWN, SO THE WORLD CAN KISS MY ASS"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
bilko sojowe ze wzgledow zdrowotnych u mnie w diecie ma wysoka pozycje, mieszam je jako dodatek z waniliowym WPC i nie ma problemu ze smakiem.
jako samo w sobie z woda probowalem i jakos przeszlo.

duzym plusem jest kat mixu bialek jakie mozemy przyjac w celu urozmaicenia dietki.
moim zdaniem wogole niedoceniamy fitosteroli ktorych cale mnostwo w soi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2815
Smak wypas, jak komuś już zbrzydły smaki innych słodkich białek..
Ogólnie super białko ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
Paskudztwo, trzeba przyznać. Po zmieszaniu z wodą zrobiła się jedna wielka klucha, którą poniekąd trzebabyło zjeść jak budyń. Jestem po jednej porcji i już wiem, że będę brał tylko na noc bo kilka razy dziennie ciężko by było to pić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Wow pierwszy raz spotykam się z tak gęstą odżywką białkową po wymieszaniu. Szkoda, że smak jest naturalny. Dla osób o wygórowanych wymaganiach raczej odpada, ale dla mnie ok, daje radę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Skrzyp Plus®

Następny temat

Olimp - Super Whey Gainer®

WHEY premium