SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Sojavit 85®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42490

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2235
jak smak nie pasuje to kupujesz jakies inne puszne, ale drozsze bialko - mixujesz sobie w odpowiednich proporcjach i jest gitara. a jak nie to zawsze zostaje kakao chociaz mi smakowalo z mlekiem... cena znosna... pucha wygodna w uzyciu (chociaz w transporcie juz nie)
1

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 280
Jak komuś nie przeszkadza smak (czyt. jest masochistą) to polecam. Jest naprawdę tanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Z tego co czytałem różne tam badania, w zależnosci co chcą osiągnać koncerny to takie piszą wyniki. dotarłem do jakichś danych które wykazywały zero różnicy miedzy białkiem zwierzęcym, z serwatki a sojowym. Przyrosty u ludzi stosujących białko sojowe nie odbiegają w żaden sposób od normy. Wchłanialność ktoś powie? Pewnie w normie, ja bym nie ufał etykietom produktów które gwarantują mega wchłanialność za duuuuże pieniążki. Nie stosuję tego jeszcze więc się nie wypowiem co do smaku ale dziwi mnie, że wszystkim przeszkadza smak chociaż często mówią że to nie ma smaku? to jak to jest? nie smakuje, bo nie ma smaku? hehe. Zamierzam ogólnie to włączyć w dietę zamiast białka z jaj. Wtedy jajka będę mógł jeść rzadziej, od czasu do czasu. Wtedy też się wypowiem. Aha, jeszcze jedno. Widać ewidentnie, że w opiniach pokutuje pogląd, że jak z rośliny to lipa, jak tanie to lipa, a ja myśle, że firmy które sprzedają suple robią nas wszystkich w jajo, że płacimy ciężkie pieniążki za to co oni produkują z odpadów. Soja jest jak najbardziej OK! Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20641
Dzisiaj kupiłem puszkę 750g. Polecił mi trener - ma dobry profil aminokwasowy. Co do smaku to mam pewne zastrzeżenia ;/ Z wodą praktycznie nie do wypicia.... jutro spróbuje z mlekiem :)

Dodano 20:56, 21.09.08
Dzisiaj zrobiłem musli z pełną dawką sojavitu 85 i połową łyżki stołowej kakao. Powiem wam, że w ogóle nie czuć paskudnej soi :) Nie polecam robienia szejków ani z wodą ani z mlekiem. Polecam stosować jako dodatek do Musli.

Zmieniony przez - koniu1991 w dniu 2008-09-21 20:58:25
1

CO CIĘ NIE ZABIJE TO CIĘ WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467
Ja mieszam 50/50 z białkiem jajecznym i dodaje do tego zmiksowanego banana. Jak dla mnie daje radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 71
warto to kupić prosze o jakieś nowe opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
smak 3
jakosc 4,2
cena 4,8
opakowanie 2 (za duza pucha, strasznie niewygodna 2250g)
rozpuszczalnosc 4
Ogolnie polecam jak ktos nie jest wybredny, bo smak soi nie kazdemu podchodzi, ale kulturystyka to ciagle wyrzeczeia... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
mam Pytanie jezeli mam skaze białkową...to polecacie mi brac OLIMP Sojavit 85 ......prosze o rade ??z góry dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5388
Kupiłem puche 750 g [mam grupe krwi A] i pije 2x dziennie z woda nic nie dosypuje i mi wchodzi gladko ,nie mam uczucia za dużej sytsoci tylko lekkie problemy z rozpuszczeniem,bo troche grud zostaje.Moge smiało polecic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zjadlem 750g moim zdaniem bialko dobre
zdrowie na +

rozpuszczalnosc 4/10 (piana itp)
smak (naturalny) 6/10

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2009-06-07 21:01:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Skrzyp Plus®

Następny temat

Olimp - Super Whey Gainer®

WHEY premium