SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - HMB Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62575

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2418
Orion63 fajne bajki gadasz ha ha hmb nie działa ja zjadłem dużo hmb i nic to nie za działało pewnie hmb tylko trening

HWDP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
Trening był dieta tez była. Ale kiedy brałem HMB+BCAA to poprawiła mi się sprawność wysiłkowa tak jak pisałem wcześniej. Natomiast w nocy po tych suplementach strasznie się pociłem. Tak było w moim przypadku. Możesz wierzyć albo nie tu nie o to chodzi. Jestem zdania że sprawa jest złożona i zależy od innych czynników, które muszą zaistnieć w jednym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
kowal_byk

To, że na Ciebie nie zadziałało, to nie znaczy, że nie działa w ogóle!
Na mnie zadziałało bardzo dobrze i uważam, że suplement jest warty wypróbowania. W sklepie sfd są fajne promocje i o ile pamiętam za 150 MC wychodzi między 60-70zł (przynajmniej ja tyle płaciłem rok temu).
Ogólna poprawa jakości mięśnia. Dobra regeneracja. Przyrost siły i masy. Trochę tłuszczyku też się spaliło.

Na płaskiej w ciągu miesiąca ciężar poszedł mi parę kg i ustanowiłem rekord, a do końca cyklu (około 2 miesięcy) podniosłem ten ciężar 4 razy.

Także polecam wszystkim, którzy nie stosowali by wziąć te 150 MC chociaż na próbę i stale obserwować swoje ciało. Wrażenia w trakcie treningu i po jego zakończeniu. Oczywiście nie możecie spodziewać się, że przez te 50 dni spuchniecie 10kg - to nie jest mono, a tym bardziej koks.

Jest tutaj na forum kilku znawców, nawet pogrubieni, którzy polecają HMB, więc samo w sobie nie może być lipą ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1190
moje obserwacje po zazyciu 300 kapsolek (3 miesiace)

waga: przed 85,5 po 88,5
siła - wyciskanie: przed 110/2 po 110/5
biceps w cm: przed 40 po 41
brzuch, ob.w pasie: przed 91 po 92

inne obserwacje: porawiła sie ogólna wytzrymalosc fizyczna,
problem z zasnieciem,
praktycznie caly czas odczuwam glodn

dieta: nie stosuje zadnej, poza tym ze jadam posiliki co 3h o
tej samej porze.

robie 2 tyg przerwy i kupuje znowu HMB, tyle ze bede cwiczyl z wiekszym naciskiem na partie brzucha.

ogólnie moge przyznac ocene 4 (bylaby wyzsza gdyby nie ten brzuch)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
Ze snem zgadzało by się. Potwierdza to przypadek mojej żony o którym pisałem wyżej. Jeśli chodzi o mnie to nie mam żadnych problemów z zasypianiem. To by potwierdzało że suplement oddziałuje różnie na różne organizmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Orion63, dokładnie. Ja osobiście nie miałem problemów z zaśnięciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1190
powie mo ktos dlaczego Olimp HMB Mega Caps 300 kaps jest dużo tańszy w blistrach niz w innym opakowaniu?

OLIMP HMB Mega Caps 300 kaps./1250mg 142.20zł

OLIMP HMB Mega Caps 10x30 kaps./1250mg [300 kaps. w blistrach] 119.90zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2186
jest ok ale ja efekt zaczęłam odczuwać dopiero po 3 miechach. Podstawowy to taki że szybciej mijają zakwasy

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1660
Ja też się wypowiem, bowiem jest to mój ulubiony suplement :) Podoba mi się w nim to że nie muszę go brać codziennie jak np. kreatynę. Mogę sobie wziąść przed treningiem i po, a w dni nie treningowe nie muszę. Zarypiście poprawia wytrzymałość, sprawdzałem to nie tylko na siłowni, ale też w pracach fizycznych. Przychodziłem do nich słaby z brzuchem, a trzeba było ostro zapierdzielać i bez hmb bym zdechł a tak dawałem radę i z tygodnia na tydzień miałem coraz lepszą formę, szybko rosła. Oczywiście też jest dobry na zakwasy, których po nim nie ma:). Zauważyłem także że fajnie ubija mięśnie, rzeźbi, żyły na bicach się pojawiają itp:) Siła i masa też po nim idzie ale powoli, chociaż siła trochę chyba szybciej, szczególnie na początku. Przed snem nie radzę brać, ponieważ ja miałem problem z zaśnięciem, daje dużo energii i trochę roznosi:) No i jeść się po nim mocno chce, wpierdzielałbym cały czas:) Ogólnie dla mnie hmb z olimpu wymiata :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
No właśnie miałem pisać i ja. Po HMB zero zakwasów, oczywiście w moim przypadku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - HMB Kapsulki®

Następny temat

Olimp - HMB Tabletki®

WHEY premium