SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - HMB Mega Caps®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62528

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419
Hmb jak Hmba pomaga ale tego nie widac ale da sie poczuc ...

Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26


Osobiscie stosowalem ponad 3 miesiace,efekty zadowalajace,bardzo dobra regeneracja po treningu,jakosc mięśni ulegla wyraznej poprawie,waga szla w gore a w pasie tyle samo,wiec rosly miesnie ,nie tluszcz.Dobry suplement,ale wymaga dlugotrwalego stosowania( 3miesiace minimum) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37
Stosuje koło 3 miesiąca, efekty? Najpierw spadek ogolnej wagi, po czym przyrost masy miesniowej, siła też sie zwiekszyła...

POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
od dawna kupuję ten produkt i mam do Was takie pytanie...
zawsze zapach był neutralny, a dzisiaj po otwarciu nowej puchy zalatuje poziomkami lub jak kto woli truskawkami może ten HMB mi zdechł albo co... też tak mieliście ??

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1630
Moje HMB "śmierdzi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
Moim skromnym zdaniem to czy HMB pomoże czy nie zależy od wielu różnych czynników oraz tego czy będą miały miejsce w tym samym czasie. Jeśli chodzi o mnie to dosłownie od zaraz podskoczyła mi wytrzymałość organizmu na zmęczenie. Zauważyłem to grając na hali w piłkę nożną, latałem całe 2 godziny jak szalony i nie bardzo chciałem iść na przerwę. Zauważyłem też że podczas długotrwałej jazdy samochodem w nocy nie chce mi sie spać. Tak to HMB chwaliłem że aż żona chciała spróbować, dałem jej 4 cps. olimpu tego 1250 jednego dnia to później dwie noce nie spała. Poza tym zwaliłem 8 kg tłuszczu w miesiąc i dalej ładnie się rzeźbię. Biorę to już 4 miesiąc z tym że ostatni to hmb bolon. To wszystko. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 484
Zawsze byłem słaby i zapasiony. Szedłem do woja i kupiłem HMB. Po 4 miesiacach łykania i zapraw (jakies 2 KM biegu dziennie) mogłem dreptać i dreptać i dreptać... Więc z tym że poprawia wytrzymałość to się zgadzam. Zrzuciłem 20 kg w 9 miechów, będąc na wojskowej diecie (niektórzy w fat obrastali) więc ma coś też i z rzeźbiarza. Wart polecenia. Teraz zaczynam z HMB bolonem, zobaczymy czy warty swojej ceny :/

pogodowładny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
MorfeniX

HMB, które ja stosowałem, czyli Mega capsy z Olimpu śmierdziało niesamowicie. Maślany mają to do siebie, że śmierdzą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - HMB Kapsulki®

Następny temat

Olimp - HMB Tabletki®

WHEY premium