SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Baton Matrix Pro 32

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45535

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
sa tansze niz polowa jak niw wiecej batonow na rynku

ale nie u mnie na siłowni :) 9zł

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11816
Bardzo dobry, jednak cena trochę zbyt wysoka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5272
Subiektywna ocena:
skład - ok
cena (6zł) - ok
smak (kokos) - nie podchodzi mi (bardzo słodki)- nie polecam
bardzo sycący baton,
polecam bardziej białko w proszku (proszek taniej wychodzi i jest smaczniejszy (wiadomo zależy od firmy)).

Zmieniony przez - MaClane w dniu 2012-04-18 15:57:35

Dobry chłopak jest jak stanik... ...chodzi o wsparcie:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 433 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8281
świetny baton, mocno sycący, bardzo dobry smak (jak na tak minimalną zawartość cukru, bo wiadomo, że taki Mars smaczniejszy jest, ale go nie podjadamy
cena ok pod warunkiem kupowanie w necie (6zł), u mnie w sklepie z odżywkami stały po...11zł
nie rozumiem tekstów typu "lepiej kupić białko w proszku"
przecież baton jest po to, żeby wyjeżdżając gdzieś na dłużej wrzucić sobie na plecaka i tyle, chyba nikt nie kupuje tego do podjadania w domu

Zmieniony przez - bjs12 w dniu 2012-06-16 15:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Smak czekoladowy bardzo dobry, nie za słodki.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
mi nie podchodzi smakowo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Niedrogi, nie ma tak dużo tłuszczu i węgli a te 25?gramów białka jest. Smakowo jak te wszystkie starszej generacji batony, nie mające tony tłuszczu i cukrów. Wchodzi całkiem spoko, tylko kokos do kokosa niepodobny. Cenowo można dość spoko kupić, stąd ciekawa pozycja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Bardzo dobry baton, moja najlepsza przekąska.

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Syci i smakuje ( czekolada, wanilia - dobre )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Smak kokosowy - super. Zakupiłem w 3 smakach na podróż i sprawdzę niedługo jak reszta, jednak kokosowy na prawdę dobry i na przyszłość będę o tych batonach pamiętał. Skład może na kolana nie powala ale jako opcja awaryjna na wyjezdzie to dobra sprawa. Lekko sycący i smaczny. Konsystencja ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Arthroblock®

Następny temat

Olimp - BCAA 750 Strong®

WHEY premium