SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olej kokosowy z Biedronki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5500
W Biedronce jest teraz oferta azjatycka, w której pojawił się olej kokosowy. Chciałam się zaopatrzyć w takowy do smażenia omletów i zastanawiam się:
http://www.biedronka.pl/pl/product,id,16310,name,olej-kokosowy-500-ml
Czy lepiej zainwestować w jakiś lepszy? Najprawdopodobniej jest on rafinowany, ale nie jestem pewna.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2915 Napisanych postów 51301 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346153
Śmiało możesz kupować taki z Biedronki, w przypadku kokosowego nie ma to dużego znaczenia czy będzie rafinowany czy nie.

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 134 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36591
Chovine
W Biedronce jest teraz oferta azjatycka, w której pojawił się olej kokosowy. Chciałam się zaopatrzyć w takowy do smażenia omletów i zastanawiam się:
http://www.biedronka.pl/pl/product,id,16310,name,olej-kokosowy-500-ml
Czy lepiej zainwestować w jakiś lepszy? Najprawdopodobniej jest on rafinowany, ale nie jestem pewna.

jak do smażenia to polecam ten z biedronki :

używam go wyłącznie do smażenia i jest super
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2915 Napisanych postów 51301 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346153
Ten z linku wyżej po przeliczeniu ilość/cena wyjdzie jednak znacznie drożej, ok 3zł na 500ml .

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5057 Napisanych postów 69420 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 712837
Na allegro ok 15zł za 900ml, więc trochę taniej niż w Biedronce.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - do oceny.

Następny temat

Dieta na Mase 74kg do oceny.

nutloveb