SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oh My God !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ps apropo wypowiedzi apokalipsy ze jeszcze raz i skasowanie tematu

https://www.sfd.pl/temat278596-strona1/ <a tym sie ktos zainteresuje?

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-07-29 22:46:32

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a mi bez oka trenera tak.
ah te moje ciskania na maksa w tym wieku, oraz przenoszenie sztangi za głowe na 4 powt

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4876
https://www.sfd.pl/temat202288/ czytałem ten post z 5 razy przynajmniej. I m.in. dzięki niemu zdecydowałem się ćwiczyć LA i poszedłem na trening. Teraz robie przez wakacje ACT bo musze się siłowo podciągnąc bo jeszcze mi brakuje do ćwiczących LA 15 latków. Trener zostawił mi klucze do siłowni w LO i robie sobie ACT. :] pozatym potem wracam do LA na początku roku a na SFD już wiele sie naczytałem na temat 14-15 latków jak powinni ćwiczyć i co :D

" ...So now you see the light
Stand up for your rights... " Bob Marley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
YY nie podoba mi sie taki samopas.Prawda jest taka ze tutaj wiele madrych osob moze ci radzic np apokalipsa/krzychu/don i wielu o ktorych zapomnailem/nie chce mi sie pisac ale i tak nic/nikt nie zastapi trenera ktory widzi twoje poczynania, to co robisz jak robisz. Po to sa takie osoby za to biora kase. jak dla mnie w tym wieku bez opieki trenera minium rok odpada po 1 technika po 2 wiem jakie pomysly maja 15latkowie skaczac 1 nad 2 kto wiecej.Ale to tylko moja opinia.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1467
Ale na chłopaka naskoczyliście. Pewnie skutecznie odwiedliście go od kulturystyki na jakies 2 lata

************************************************************************************************************************
************************************ Człowiek jest zawsze u podnórza góry swoich pragnień ********************************************* *********************************************************************
************************************************************************************************************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
To ze jest dzieckiem nie uprawnia go do taryfy ulgowej. Chce wiedziec musi czytac nie chce czytac nie bedzie wiedzial nie bedzie wiedzial nie bedzie cwiczyl az zmadrzeje, mozliwe ze 2 lata. Jak widzicie swiat sklada sie z prostych zaleznosci.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4876
Rozumiem i zgadzam się z tobą. Ale każdy ma swój rozum i dlatego po 1 ćwicze tylko(ktoś powie aż) złożone ćwiczenia z małym ciężarem aby się nauczyć poprawnej techniki, po 2 nigdy niećwicze sam na siłowni(wiele osób z SFD może nawet młodszych odemnie to robi i szaleje z cięzarami) po 3 jak niewiem jak poparawnie robić jakieś ćwiczenie poprostu go nierobie lub pytam się bardziej doświadczonego kumpla ktury siedzi już w LA 5 lat przynajmniej.

P.S. Kulturystą to ja niemam zamiaru być, i nigdy nie będe(raczej) ćwicze na to aby poparwić siłe(mimo ze to ACT) i chce sie nauczyć poprawności ćwiczeń. W LA przynajmniej 3 treningi w tygodniu kończyły się silownią (najrózniejsze ćwiczenia, także rwania i najrózniejsze ciągi)

Zmieniony przez - Cementuz w dniu 2006-07-29 23:06:49

" ...So now you see the light
Stand up for your rights... " Bob Marley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
przeczyaj podwieszone posty w dziale odżywianie, i trening, jak toz robisz, to zadawaj pytania.

aha i jeszcze taki malutki OT: też jestem rocznik 91, dla mnie w sam raz na zaczynanie przygody z siłownią, byle z głową, techniki samemu też można się nauczyć, dla chcącego nic trudnego, a jak ma się jeszcze lustro w siłce to żaden problem. Jakoś dwuboiści, trójboiści, zaczynają już ponizej 14 lat co prawda z trenerem, ale jak np. (nie weim dokładnie jakie są rezultaty) koleś w wieku 13 lat przy wadze 60 kg potrafi 100kg wziąć w MC to własnie to jest złe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4876
no ja mam 65-67kg aktualnie i ostatnio(przed wakacjami z trenerem maxy robiliśmy to wziołem 105 na martwy ciąg ale z pasem, a na półpszysiad z lekkim wyskokiem zakładałem 110 pod okiem trenera, ćwicząc samemu zakładam max 60kg na przysiad.

P.S. Jestem kulomiotem. I potrzebna mi siła :] Nogi Najważniejszcze zawsze!

" ...So now you see the light
Stand up for your rights... " Bob Marley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
skoro już mowa o 15- latkach to trening ściśle siłowy jest troszkę przedwczesny, ale trening ogólny z użyciem obciążeń- choćby typu ACT/oczywiście rozsądnie dobierany i dozowany/ jest świetną podbudową pod wiele dyscyplin sportowych/nikt tu nie musi nawet mysleć o tym że zostanie ciężarowcem czy kulturystą bo to w takim wieku może pozostawać conajwyżej w kwesti marzeń/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

co do zmiany?? co polepszyć

WHEY premium