SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry Ogrzyce i Ogratka a jak! %-) - vol. 7

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137029

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Polaco - oride16 robi bardzo ciekawy. Looknij do jego dziennika . Dał go Senegroth, bardzo dobre opinie zbiera. Sam mam chęć - już niedługo

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
boguc patrzałem ten trening sledze jego dziennikale chyba udam sie do pana Jacka R o jakiś trening lub mu ten pokaże czy jakiś inny i zobaczymy co powiebo kurde naprawdę chce ostro cisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ja po swoim cyklu zrobię przez pewien czas masówkę, a później ostro z siłą na klate pojadę znów. Będzie konkret

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
a moje plany co do biegania musza sie przesunac bo pada , nasptenie zjem platki owsiane z twarogiem i pojdie beigac poxniej jak wroce to sie wykapie i pojade na solo OSTRE PLANY COO ehhe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
czesc


boguc polaco - mam propozycje jesli za 2 miesiace chcecie ruszyc z tymi waszymi treningami na klatke to moze zrobimy jeden dziennik i damy do porownania jakies 3 metody...

wy swoje trojbojowe lub dowolne a ja swoja np jakas standardowa na sile z mniejsza iloscia powtorzen i cel cale cialo a wy tylko klatka czy jak chcecie i porownamy itp

co panowie na to?

a sile wycisku zeby bylo sprawiedliwie bysmy liczyli w % ile doszlo


Polaco nie zapomnij kto ci podpowiedzial ze masz kasowac 50gr/pkt hehe

pozdro

Jabi coz za orgnalny sposob spedzenia dnia

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-02-26 14:36:26

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Siodema, ja myślę, ze nie tylko my 3, ale zrobimy pożądną akcję na sfd. Rozmawiałem z paroma osobami, oni również by dołączyli. Byłby to ogromny zbiorowy dziennik na sfd z dużą oglądalnością. Priorytet - siła klaty, metoda - dowolna, suple - dowolne. Fajna by była rywalizacja. A co wyniku to ludzie by sami ocenili, bo jak wiadomo nim dalej tym cieżej o każdy kilogram

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na kreatynie

Następny temat

Pomoc przy doborze supli!!!

WHEY premium