SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Offtopic: MMA a Mundial ;-) czyli nie kasujcie tego

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Marian, z tym Rasiakiem ma dokladnie tak samo jak Ty
tez nie interesuje sie pilką, ale tego typa znam

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Boruc to łajza? Moim zdaniem oprócz tego że to świetny bramkarz to jeszcze ma szczęście, a to będzie potrzebne Polakom, aby zajść gdzieś wyżej. Grupę mamy świetną i pewnie bez problemu zajmiemy w niej drugie miejsce, dalej niestety może być gorzej. Szkoda, że Janas nie wziął Frankowskiego, co do Dudka można się sprzeczać. Ale on jest trenerem, i ze wszystkich meczów zostanie surowo rozliczony, więc nie miejcie do niego wielkich pretensji już przed rozpoczęciem mistrzostw. Na to przyjdzie czas po sprawdzeniu się składu w praktyce, a jeśli drużyna będzie nieskuteczna, to wtedy na Janasa posypią się prawdziwe gromy.

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Piosenka o Rasiaku słyszałem i o Piechnie też.

Na TVNie w Faktach był reportaż o kadrze Janasa i czytali posty jakiś ziomów z for i ktoś napisał, że Janas wziął drewno, zamist dobrych piłkarzy. Komentował też to zdarzenie Sitko i miał na ten etmat to samo zdanie co ja.

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
co wyście tak na Rasiaka napadli? chłopak wyszedł z dołka, stzrela gole w angielskiej lidze, gra, nie grzeje ławy. czasy, keidy miał doła a był powoływany to przeszłośc. brak mu talentu, kwalifikacji? bzdura. nie tak dawno jeszcze z Niedzielanem stanowili najlepszy polski atak. potem obu sprzedano na zachód i obaj mieli doła. przypominam, ze nawet Żurawski miał słabszy okres po transferze do Celticu. teraz ma go Frankowski. Niedzielan miał wyjątkowego pecha, bo z tej czwórki wyjechał jako pierwszy i do tej pory nie moze wrócic do formy.
reasumując, na tle polskich napastników Rasiak nie wyróżnia sie specjalnie. dziennikarze sportowi zrobili z niego kozła ofiarnego, kiedy faktycznie grał słabo a był powoływany. i ta etykietke ma do dziś. nie ma szczęścia do prasy. nawet w duecie z Niedzielanem zawsze był tym drugim, mimo ze tak samo harował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Ch** z tym.
I tak wygramy.













Ale w co i kiedy?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
heh, wlasnie przeczytalem w Wyborczej, ze polscy chuligani szykuja zemstę za II wojne swiatową

wiecie, co wywiesili ostatnio na stadionie niemieccy kibice???

"JEDYNY PLUS MUNDIALU JEST TAKI, ZE PRZYJADą POLSCY KIBICE I W******Lą NASZEJ POLICJI"

co sie z tym swiatem porobiło

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
O tym słyszałem, chyba nawet widziałem zdjęcie.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Zaskoczeniem jest dla mnie brak Dudka i Franka.O ile Boruc moze zastąpić z powodzeniem Dudka to o tyle nie wiem czy Brozek albo Jeleń zastąpią Franka,bo Rasiak nie zastąpi i to już teraz wiem...z krajowców jakoś brak mi Piechny,nie wiem czy niebyłby on lepszy od Jelenia albo Brożka...
Nie znam tego Gancarczyka i niewiele tu moge powiedzieć
Gizie sie to powołanie chyba należało,jakoś zwrócił moją uwage na siebie w tym sezonie...
Mam też nadzieje ze nie wystawią do podstawu Mili bo ten koleś obok Rasiaka nie powinien sie znaleźć w reprezentacji...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polscy kibice napewno sie tam będą dobrze bawić
Ch**owo że nie każdy mógł kupić bilet na mundial z Polski,tak to bym pojechał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ano szkoda. a co do zadym, to niemieccy neonaziści szykuja się na naszych. oj, będzie się działo. oby tylko nie zakłocili mistrzostw. bo jak FIFA nałozy sankcje na PZPN, to dupa blada...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego zabrakło Sappa na K-1 Amsterdam!

Następny temat

Royce Gracie vs. Bobby Ologun %-) ... zagadka

WHEY premium