SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki dla pilkarza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Jezeli masz braki w diecie to mozesz ale nie oczekuj od odzywki bialkowej lepszej regeneracji czy zwiększenia masy mmięśniowej bo to tylko kurczak w proszku.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak masz braki w odżywianiu mozesz kupić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 451
Jakiej firmy polecacie bcaa i białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 451
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
Nie wklejamy linków do portali aukcyjnych i sklepów więc Twoj post pewnie niebawem poleci

Z tego co wkleiles (białko sfd, bcaa olimp xplode)
- białko bardzo dobre można śmiało brać
- bcaa bardzo dobre w smaku, ale wychodzi dość nie ekonomicznie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 451
K_PS
Nie wklejamy linków do portali aukcyjnych i sklepów więc Twoj post pewnie niebawem poleci

Z tego co wkleiles (białko sfd, bcaa olimp xplode)
- białko bardzo dobre można śmiało brać
- bcaa bardzo dobre w smaku, ale wychodzi dość nie ekonomicznie


To jakie bcaa polecisz? i czy nie ma zadnych przeciwskazan laczyc bcaa z bialkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
np. Hi Tec BCAA Powder
Można łączyć

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 173
Trec cm3 + białko jakiekolwiek ale polecam vitalmax protein 90 w saszetkach i wszystko czego Ci potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 451
Mam juz ostatnie pytanie jezeli robie jakas odzywke typu bcaa moge ja zrobic o 7 rano czyli wymieszac z woda jak spozywam dopiero o 15 ? czy odzywka nie tracic swojej zawartosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bcaa jak najbardziej ok, najgorzej jest z odżywkami białko/ gainer najlepiej je tzrymać w chłodnym miejscu i nie na słońcu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed treningówka - warto?

Następny temat

spalacz + kreatyna ?

WHEY premium