SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiedż na prowokację Sonbatego

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Wiedzieliśmy, że nasz były partner SNC ,który wszystkich dookoła obwinia za swoje błędy zechce wylać na nas porcje swojego dziennego jadu. Odpowiadamy na tekście oryginalnym komentując go na bieżąco

Pewnie Olimp chciałby żeby każda firma z którą tak postąpili siedziała cicho, ale tak nie będzie cokolwiek będą mówić klakierzy O.
Mów ,mów jak najwięcej niech wszyscy poznają Twoje prawdziwe oblicze-człowieka zgorzkniałego ,zawziętego i dwulicowego.
Od samego początku ,kiedy przystępowaliśmy do współpracy mieliśmy wątpliwości czy podpisywać z Tobą umowę czy też dostarczać towar jak do jednego z wielu sklepów ,które pracują na nieco mniejszych marżach ale nie mają w stosunku do nas zobowiązań innych jak to aby trzymały ceny na odpowiednim poziomie.
Na jednym z naszych szkoleń odpowiedziałeś, że absolutnie godzisz się na stawiane warunki(utrzymywanie cen ,należyte serwisowanie i prezentacja naszych wyrobów ,posiadanie całego asortymentu oraz godne reprezentowanie naszej marki).
Wątpliwości nasze powstały w wyniku tego, że stałeś się kreatorem swojego brandu (Vitalmax) i istnieje możliwość ,że ucierpi wizerunek naszej kosztem twojej marki .W dalszych rozmowach przyznałeś jednak ,ze OLIMP to zdecydowana większość Twoich obrotów a Vitalmax to zaledwie tylko urozmaicenie asortymentu i jakieś malutkie % . W każdym razie sam wiesz najlepiej ,że zdecydowałeś się powalczyć o te kilka dodatkowych punktów (procent od sprzedaży) i ze warunkiem tego jest spełnienie wymogów zawartych w porozumieniu .Mimo że wiedzieliśmy ,ze będziesz preferował własną markę zaufaliśmy Ci i podpisaliśmy umowę . TO BYŁ BŁĄD!!!.
Od pewnego czasu jednak dochodziły nas słuchy , że w Twoim sklepie ktoś robi antyreklamę. Wielkie było nasz zdziwienie ,kiedy nasi pracownicy usłyszeli, ze pracują dla 2go ligowej firmy a najlepsze to VItalmax ,trec i jeszcze kilka .
Tak jak mówimy, spodziewaliśmy się przynajmniej neutralności i nie wnikamy czy To mówiłeś Ty czy pracownik ,czy ktoś miał u Ciebie poza Twoimi plecami jakieś dodatkowe profity z obrzucania nas błotem i polecania innych ,nie nasza sprawa. Ucierpiały na tym nasz intres i wizerunek.
Na takie postępowanie niestety się nie godzimy i chcemy aby było to wszem wiadomo.
Twoje wymysły o niewolniczej pracy dla nas itd. To bajki wymyślone na kolanie aby ubarwić opowieść jak to zły OLIMP postąpił z najlepszym(wg siebie) sprzedawcą .Sam niejednokrotnie nawoływałeś aby uporządkować ceny itd.,Te umowy miały mdz innymi gwarantować stabilność cen .Przecież nikt Cię człowieku nie nakłaniał jak piszesz do niewolniczej harówy na rzecz fmy OLIMP?Moze się mylimy? TO TY CHCIAŁEŚ ZAROBIĆ WIĘCEJ ,nie respektowałeś jednak umowy.
Można było przecież sprzedawać tak jak inne sklepy bez zobowiązań na nieco niższej marży?.

Choć od razu wylądowałem w polskim piekiełku, miałem kontrolę z Sanepidu bo ktoś podkablował jakąś drobną nieścisłość na etykietach, dostałem wezwanie z O. żebym usunął z etykiet nazwy "Gainer" i "Carbo" bo jak nie to pozwą mnie do sądu i takie tamn drobnostki. Jak to w biznesie.

Przyjrzyj się dokładnie czy aby to nie tacy jak Ty są aktorami tego piekiełka .Tak jak wspomniał Sławek ,ludzie podpisują umowy , rozchodzą się a nawet stają się dla siebie konkurencją ale to wszystko może przebiegać w sposób cywilizowany. Co masz nam do zarzucenia ,że dbamy o swoje interesy?
Że Ty tak nie potrafisz i musisz kraść cudze nazwy, promowane przez lata?
Dla Twojej informacji ,żebyś nie myślał ze stałeś się ofiara spisku i abyś nie wmawiał innym ,ze to specjalne działania, inne firmy korzystające na terenie POLSKI z wymienionych nazw też dostały takie wezwania. Niektóre pozmieniały swoje nazwy i jest ok. Wspomniane nazwy funkcjonują w reklamie i sprzedaży oraz są zarejestrowane od kilkunastu lat więc rozumiemy ,ze najłatwiej to wykorzystać i zrobić u siebie TAK SAMO czyli ukraść,skopiować .To nie Bangladesz .Funkcjonujemy jako firma w Niemczech i podobne problemy mieliśmy z Matrixem ,potrafiliśmy się jednak dogadać(finansowo) z firmą ,która ma zastrzeżony ten znak i jest wszystko w najlepszym porządku .Podobnie z Cla ,jedna z firm w PL posiadająca w sprzedaży ten suplement(nie Tonalin) opatentowała /zastrzegła sobie w urzędzie nazwę Tonalin wiedzac ,ze ktos kiedys z takim towarem wejdzie do Polski i tym sposobem zablokują konkurencję , w momencie pojawienia się naszego Tonalinu momentalnie mieliśmy prawników na karku ,czego efektem do wyjaśnienia sprawy była chwilowa zmiana nazwy na PROTONALINAL.W tym przypadku akurat były to działania niezbyt zgodne z prawem ale i tak lepiej było dojść do porozumienia.
Panie Sonbaty to jest życie !! i rządzi się ustalonymi od dawna prawami ,Pan chcesz je układać pod siebie .




Zresztą, pożyjemy zobaczymy co z tego wyniknie.
Moje prognozy są takie, że Olimp otworzy sklep w Łodzi, choć przy coraz wyższej sprzedaży w tym regionie (jak sam twierdzi) nie powinien tego robić. Ale sprawdzimy kto więcej na tym straci.

Tu znów mamy do czynienia z wszechwiedzącym prognostykiem.
Człowieku skąd Ty wiesz co zrobimy? Czy mamy u siebie szpiega czy nie ?czy prezes wie czy nie? Komu każemy a komu nie ?
Knujesz ,prowokujesz i sugerujesz bo wiesz ,że masz dobry odbiór wśród dzieciaków nie znających realiów oraz u konkurencji ,których pobyt na tym forum pod różna postacią jest patentem na oszczędny marketing i może substytut swojego działu. REKLAMY KOSZTUJĄ.
W Łodzi? Dotowarujemy i zacieśnimy współpracę z innymi sklepami tak abyśmy w końcu mieli tam godnych reprezentantów-partnerów .Skorzystają na tej współpracy -to pewne.

Masz rację z jednym - sam jestem sobie winien.

2 miesiące temu otrzymałem od przedstawiciela Olimpa jedno proste pytanie - czy mam zamiar rozwijać dalej Vitalmaxa? Gdybym powiedział NIE to pewnie dalej miałbym towar (zresztą ciągle go mam, jakoś nie chce schodzić mimo przywiązania klienta do "marki" ).

Więc go(towar) odsprzedaj tak jak proponowaliśmy a jeśli nie to zamilcz (czy schodzi czy nie bo przecież wiadomo co powiesz) .Jeśli łączysz zerwanie umowy z posiadaniem Vitalmaxa to jesteś w błędzie.
Przecież wiedzieliśmy przed podpisaniem umowy że go Tworzysz ,kreujesz i zlecasz do wykonania w czeskiej mało znanej na tamtym rynku wytwórni.
Za dużo wyświetlasz w swojej głowie filmów z własnym scenariuszem.
Pamiętaj ,dowody trzeba mieć a nie gdybać.

A tak się postawiłem i mam za swoje .

Nic nie masz ,normalnie nie współpracujemy w żadnym wymiarze i tyle, choć warto dopowiedzieć ,że kiedy przedstawiciel nasz rozwiązywał z Tobą umowę na sklep patronacki SNC padło zapytanie z Twoich ust :A czy mogę przynajmniej dostawać towar ale jako zwykły sklep w niższych cenach?
Odpowiedz brzmiała ,ze jest to sprawa do przedyskutowania ale raczej nie ,na co zareagowałeś w sposób pewnie typowy dla Ciebie, mianowicie zapowiedziałeś ,że towar i tak zdobędziesz a ceny dopiero teraz będziesz zaniżał ,o czym to Świadczy? Odpowiedz sobie sam.
Czy powiedzonko w stylu że nas zniszczysz na Internecie. Tłumaczenie Twoje ,ze chcesz aby inni się dowiedzieli i żeby ich przestrzec jest śmieszne, Pokazujesz Swoją osobę na Internecie -łagodną ,wesoła a w ekstremalnych warunkach jadowitą i dwulicowa twarz wyciagającą sprawy które nie powinny Cię interesować bo nie masz z nimi nic wspólnego.
Cieszymy się zatem ,ze się odkryłes i stawiasz świadectwo sobie jak i firmie Vitalmax,której jestes jedynym reprezentantem w Polsce .Jeszcze bardziej utwierdza nas to w słuszności podjetych działań.Niech się ludzie dowiedzą co ich czeka kiedy oddadzą Ci Twój "pierwszoligowy" towar . totalne Tornado zniszczeń w Internecie ,zero rozmowy na argumenty tylko pranie brudów i inwektywy.





Akurat to nie może być i nie będzie sprawa tylko moja i Olimpa.
O. by tak chciał, żeby jak najmniej osób dowiedziało się co o nich sądzą inni i jak postępują z kontrahentami.

Dlatego pokasowali całą dyskusję w której nie było ani jednej wypowiedzi przychylnej firmie.

Przyznaj ,że liczyłeś na taki obrót sprawy ,poklask dla Ciebie i gnojenie naszej firmy jak to zwykle można było zaobserwować.
Śmieszne.
Dla informacji Twojej wypowiedzi zostały kasowane ponieważ nie chcieliśmy aby w tym steku bzdur ,obelg toczyła się rozmowa.
W każdej chwili przywracamy w oryginale wszystkie wypowiedzi ,możemy je wstawić też na forum głównym i w Twoim dziale. Ten post jest podobny, podobni aktorzy i reżyser ,nawet temat ten sam(KO)
Czyżby zbieżność?


Ale mniejsza z tym.
A co do tych obrotów to ja mam Olimpa więc niby dlaczego mają mi spaść zyski? Jak ktoś chce to proszę bardzo, tylko nikt się nie kwapi.

To poco masz ten OLIMP?
A czy się kwapi czy nie , wiedzą Ci obok sprzedający z nawiązką to czego Ty nie sprzedajesz.
W przyrodzie nic nie ginie ,2+2=4

Odnośnie sformułowania "twój pryncypał" to obaj wiemy (choć ty się pewnie wyprzesz), że w Olimpie jest odgórny nakaz pracy na SFD .

Prosimy Cię zarazem nie rób sobie prywatnych wypadów ,bo ścieżki takie bywają kręte .A co do tego czy jest nakaz czy go niema to nic Tobie do tego.
Sam mogę podac przynajmniej nicki z 10 osób z firmy które tu pracują, w tym z 4-5 nieoficjalnie więc się nie wygłupiaj z tymi wykrętami że tyrasz tu za frajer




Nie ja zacząłem tę wojnę, ale nie pozwolę się potraktować jak gówniarza i na pewno nie odpuszczę.
Co do tych nicków to zachowam je na razie dla siebie, większość z nich to moi dobrzy znajomi, będę ich demaskował na bieżąco

A nie odpuszczaj, będziesz się babrał w Tym sam bo temat wyczerpaliśmy i przestawiliśmy tak jak było.

Zresztą wystarczy trochę poczytać sfd, to żadna tajemnica.

Apo, na honor mnie nie weźmiesz.
Wiem że Twój pryncypał w tym momencie woli żebym nie miał Olimpa i najlepiej żebym siedział cicho w tym temacie. Nic z tego
Co do różnicy w megacapsach wypowiedziałbym się (a byłoby o czym), ale nie mam czasu i ochoty włóczyć się po sądach a Olimp za to co powiedziałbym na bank by mnie tam zaciągnął
Poprzestańmy na tym że jest mniej, choć relatywnie i tak wychodzą lepiej.

Ładnie,MEGA CAPS,podoba nam się
Tutaj jak zwykle,oczywiście nieświadomie UKRADŁEŚ NASZĄ OPATENTOWANĄ I ZGŁOSZONĄ NAZWĘ-MEGA CAPS (jakby jej nie pisać i wymawiać)
Tego tematu nie rozwijamy , są na to odpowiednie instytucje.

PLAGIAT<ZŁODZIEJSTWO<ŁATWIZNA<BRAK KREATYWNOSCI



No właśnie gdyby się to rozeszło w normalny, cywilizowany sposób i z normalnego powodu, nie byłoby sprawy.
Jaki wg Ciebie byłby normalny powód?
Cywilizowany sposób?
Złamałeś warunki umowy dla SNC (kilkukrotnie) i działałeś na naszą szkodę.
Chyba zrozumiałe jest ,ze nie zrywa się umów z byle przyczyny.
Może warto skłonić się do refleksji i uderzyć się w pierś.

Natomiast problem polega na tym, że mimo iż w zasadzie tyrałem 10 lat promując głównie O. , zostałem obrzucony stekiem bzdur, pomówień i jeszcze jakichś pism przedsądowych.

Odpowiedz wyczerpująca jest u góry.
Tyrałeś dla siebie również a może przede wszystkim a teraz postanowiłeś stworzyć sobie ligę firm i pozycjonować wg własnego interesu. Stekiem inwektyw publicznie uraczyłeś nas pierwszy i tego nie zmienisz.

Ja wiem, że O. chciałby eliminować swoich konkurentów w białych rękawiczkach, ale ze mną się tak nie da.

Chciałbyś aby wszystko co mówisz było prawdą ,niestety tak nie jest i wiesz o tym doskonale .Liczymy również na to iż poza" garstką owiec biegnących na oślep w Twoim stadku"(nazywasz to klakierstwem) są ludzie trzezwi ,do których trafią nasze argumenty.


Zresztą co o grze fair może wiedzieć ktoś kto presją wymusza na pracownikach żeby w TV opowiadali jak wsadzali sobie balonik w odbyt?

W znany tylko sobie sposób potrafisz zrobić z siebie (brak określenia)
Pokąsaj jeszcze troszeczkę w tym jesteś dobry.
Podobnie jak wyżej , w tej sprawie jak masz cos do powiedzenia ,wypowiadaj się w prokuraturze, jeśli nie to zamilcz bezpowrotnie i nie rób z buzi ..

Wyjasniliśmy wszystko


OLIMP
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393
OK
nie interesuje sie az tym tak stad moja niewiedza - (mi chodzilo o wyjasnienie watku patentowego)
JAK widac wszystko siewyjasnilo :)
dzieki
milego dnia zycze

Z wodka nie wygrasz ty ja lejesz w morde a ona cie na ziemie rzuca :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
po co znowu wklejacie post ktory zostal usuniety juz wczesniej z supli a pozniej wklejony ponownie przez apokalipse i usuniety po raz drugi

btw. niczego to co tam napisane nie wyjasnia
no moze to do jakiego poziomu znizyl sie Olimp

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4525
popieram zdecydowanie OLIMPA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1534
To co pisze Olimp, trzyma sie kupy. Zobaczmy, co odpowie druga strona. W tej sprawie, prawda na pewno nie lezy po srodku.

Lesson to learn in life: there is very little correlation between muscle size and psychometrics. Idiots with good genetics can build absolutely ridiculous physiques with a few workouts a week and the occasional bit of drug use. By the same token, there are some very brilliant people in this industry who are less well-developed physically. And do you know why?? because 90% of phenotype is genetics + environment.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Tak jak piszesz , trzyma się 'kupy' , i tą kąszącą metodą publicznego dialogu niczego więcej się nie chwyci.
Jeżeli wg tematu to ma być odpowiedż na jakąś prowokacje , to prowokacja się udała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Takie sprawy powinny byc zalatwiane pomiedzy stronami zainteresowanymi, bo szczerze mowiac, co to obchodzi Nas-forumowiczow?

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
My nie wywołaliśmy tej bezsensownej dyskusji.
Druga strona próbuje budować front przeciwko nam wykorzystując od dawna wypracowane przyjaznie i układy koleżeńskie z forum wiedząc ,że jakt nikt inny ma "TU" poparcie.

Z naszej strony kończymy dyskusję .

OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Z naszej strony kończymy dyskusję .

OLIMP "
szkoda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
hmmm a to ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3402
"Jeśli łączysz zerwanie umowy z posiadaniem Vitalmaxa to jesteś w błędzie.
Przecież wiedzieliśmy przed podpisaniem umowy że go Tworzysz ,kreujesz i zlecasz do wykonania w czeskiej mało znanej na tamtym rynku wytwórni. "

To jest ciekawy fragment, jak go rozumieć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
tym postem sie pogrążacie
nie czujecie tego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening, a karmienie piersią - do specjalistów

Następny temat

Zapach TCM

WHEY premium