SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiedż na prowokację Sonbatego

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
no teraz już wiem, ale to jest strasznie przykre, ze moja wypowiedź pisana na szybko gdzie może dobrałem nie odpowiednich słów została bo da się ją wyciągając te słowa z kontekstu łatwo zdyskredytować,
a moja wypowiedź omawiająca każdą kwestię na spokojnie i z oosbna popierając odpowiednimi argumentami ale poruszjąca przy okazji niewygodne tematy została skasowana, jeszcze najlepsze jest to że pierwszych 10 linijek były to przeporsiny za dobór nieodpowiednich wyrazów i za ewentualne urażenie kogokolwiek, więc jest to poprostu tak nie profesjonalne i nieyobrażalne dla mnie że no jestem totalnie wkurzony teraz, no ale najwyraźniej się przestraszyli.
no nic pozdro porządnym forumowiczom a strachliwym cenzuratorom nic nie życzę, bo sami się doigracie z takim podejściem.

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hi
hi
hi

tak, tak musze sie bimkowi odwdzieczyć!

hee

i owszem calą noc czesto spamuje zeby miec cykla tanszego o 30-40zł

pewnie ze warto
jaka trafna uwaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Tomek naprawdę więcej niż w wypowiedziach dotyczących wątku "o zerwaniu wspólpracy" się nie dowiesz bo nic więcej w tej materii nie mamy do dodania .Możesz oczywiście wyrazić swoją opinię lecz bez obrażania itp. .Zdajemy sobie sprawę ,że ciągnięcie tych tematów dla niektórych jest na rękę ,niestety nie mamy czasu aby po raz setny wypowiadać/kopiować swoje zdanie.
A tak a pro po zarzucasz nam zupełnie bezzasadnie,ze wygrzebujemy takie sprawy na forum(nie my to uczyniliśmy) a sam będąc nie zainteresowanym bezpośrednio wnikasz w szczegóły??? .Zatem jest cos nie tak! A może jednak masz nam cos do powiedzenia ciekawego?
Wszystko zostało juz powiedziane .A podkreślamy to jeszcze raz -najmniej zależało nam na takim obrocie sprawy .Temat dla nas jest jednoznacznie zakończony.
.

no teraz już wiem, ale to jest strasznie przykre, ze moja wypowiedź pisana na szybko gdzie może dobrałem nie odpowiednich słów została bo da się ją wyciągając te słowa z kontekstu łatwo zdyskredytować,
a moja wypowiedź omawiająca każdą kwestię na spokojnie i z oosbna popierając odpowiednimi argumentami ale poruszjąca przy okazji niewygodne tematy została skasowana,

Niema niewygodnych pytań .niewygodne pytania są dla tych ,których tu niema, przynajmniej oficjalnie .Rozumiesz w czym rzecz?


jeszcze najlepsze jest to że pierwszych 10 linijek były to przeporsiny za dobór nieodpowiednich wyrazów i za ewentualne urażenie kogokolwiek, więc jest to poprostu tak nie profesjonalne i nieyobrażalne dla mnie że no jestem totalnie wkurzony teraz, no ale najwyraźniej się przestraszyli.

Przyjąłeś zatem niezbyt pospolitą technikę rozmowy ,w tej samej wypowiedzi obrażasz pisząc o "syfie" i zaraz pózniej przepraszasz .Wypowiedzi zostały skasowane za nieprzestrzeganie regulaminu .

no nic pozdro porządnym forumowiczom a strachliwym cenzuratorom nic nie życzę, bo sami się doigracie z takim podejściem.

Oj cos nam się wydaje ,że nigdy dobrze nam nie życzyłeś,oczywiście możemy się mylić

Pozdrawiamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
"Tomek naprawdę więcej niż w wypowiedziach dotyczących wątku "o zerwaniu wspólpracy" się nie dowiesz bo nic więcej w tej materii nie mamy do dodania .Możesz oczywiście wyrazić swoją opinię lecz bez obrażania itp. ..."

- wątek o zerwaniu współpracy za bardzo mnie nie interesuje, więc akurat o tym nie musimy rozmwaiać.
- że obraziłem to przesada - raczej źle dobrałem słowa w pierwszej wypowiedzi - ALE SKASOWALIŚCIE DRUGĄ


"A tak a pro po zarzucasz nam zupełnie bezzasadnie,ze wygrzebujemy takie sprawy na forum(nie my to uczyniliśmy) a sam będąc nie zainteresowanym bezpośrednio wnikasz w szczegóły??? .Zatem jest cos nie tak! A może jednak masz nam cos do powiedzenia ciekawego? "

- nie zarzucam rozgrzebywania - stwierdzam fakt bo czarno na białym widoczne jest że ten post rozpoczęliście WY, w szczegóły za bardzo nie wnikam, swoja opinię wyraziłem dosyć powierzchownie to raz a dwa forum jest publiczne więc nie widzę nic złego w tym że osoby postronne dodają coś do tematu - albo to załatwiacie publicznie i powinniście każdemu dać się wypowiedzieć nawet jeżeli to jest dla was niewygodne albo wogóle nie poruszać tego na forum publicznym i załatwić sprawę tylko i wyłącznie z sonbatym


"Wszystko zostało juz powiedziane .A podkreślamy to jeszcze raz -najmniej zależało nam na takim obrocie sprawy .Temat dla nas jest jednoznacznie zakończony. ."

- jeżeli wszystko zostało już powiedziane trzeba było wyłączyć możliwość dodawania odpowiedzi i sprawa byłaby załatwiona - ale może liczyliście że kilka osób się dołączy i zjedzie razem z wami sonbatego - tego niewiem, w każdym razie temat był otwarty i można było dodawać odpowiedzi więc nie widzę przeszkód aby każdy mógł wyrazić swoją opinię

"no teraz już wiem, ale to jest strasznie przykre, ze moja wypowiedź pisana na szybko gdzie może dobrałem nie odpowiednich słów została bo da się ją wyciągając te słowa z kontekstu łatwo zdyskredytować,
a moja wypowiedź omawiająca każdą kwestię na spokojnie i z oosbna popierając odpowiednimi argumentami ale poruszjąca przy okazji niewygodne tematy została skasowana,
-"Niema niewygodnych pytań .niewygodne pytania są dla tych ,których tu niema, przynajmniej oficjalnie .Rozumiesz w czym rzecz? "

- gdyby nie moje pytania nie skasowalibyście mojej wypowiedzi, jest to dla mnie oczywiste, bo w mojej wypowiedzi nr. 2 nie było nic co by wam mogło zaszkodzić oprócz kilku pytań na które z oczywistych względów nie moglibyście odpowiedzieć bo odpowiedź szczera działałą by na waszą niekorzyść a w kłamstwach byści się mogli poplątać - jest to dla mnie jasne i oczywiste, dlatego tak naciskacie na reuglamin, ale nawet niedaliście ludziom kilku minut żeby przeczytali co napisałem bo tak się przestraszyliście - o to się możemy oczywiście kłócić wiecznie - ja się będe tego trzymał a wy będziecie zaprzeczać bo niemacie innego wyjścia
zresztą jakoś jedyne co widzę to że skasowaliście moją wypowiedź bez uzasadnienia a nie odpowiedzieliści na moje pytanie, więc wnioski się same nasuwają

"jeszcze najlepsze jest to że pierwszych 10 linijek były to przeporsiny za dobór nieodpowiednich wyrazów i za ewentualne urażenie kogokolwiek, więc jest to poprostu tak nie profesjonalne i nieyobrażalne dla mnie że no jestem totalnie wkurzony teraz, no ale najwyraźniej się przestraszyli."
-"Przyjąłeś zatem niezbyt pospolitą technikę rozmowy ,w tej samej wypowiedzi obrażasz pisząc o "syfie" i zaraz pózniej przepraszasz .Wypowiedzi zostały skasowane za nieprzestrzeganie regulaminu ."

- to prawda, tutaj dziwne wydaje się że ktoś chciał przeprosić za swoje zachowanie, tutaj jest łatwiejszy sposób - skaować posta a autora oczernić

"no nic pozdro porządnym forumowiczom a strachliwym cenzuratorom nic nie życzę, bo sami się doigracie z takim podejściem."
-"Oj cos nam się wydaje ,że nigdy dobrze nam nie życzyłeś,oczywiście możemy się mylić"

- to co ja wam życzę bądź nie nie ma większego znaczenia, ale jak chcecie wiedzieć to życzę wam zmiany podejścia do ludzi, nauczenia się uszanowania wolności słowa, a najlepiej zmiany reprezntantów na tym forum, i nauczenia się przyznawać się do błędów, może dzięki temu polacy będą mogli w polsce z czystym sumieniem kupować polskie odżywki.

pozdrawia "tomcio zaczepkowicz" co niema co robić tylko walczyć z olimpem, wasz prowokator numer jedne :) hehehe, serio jak chcecie walczyć na takich zasadach to trzeba było mnie zbanować a nie kasować moje wypowiedzi, bo nie wmówicie wszystkim forumowiczom że w każdej swojej wypowiedzi złamałem regulamin, raz taka sztuczka była dobra, no ale całyczas nieda rady bo ludzie się zorientują że coś jest nie tak,
najlepsze jest to że niewiem o co walczycie ze mną, ja tylko wyraziłem swoje rozbawienie że można prowadzić największą firmę z odżywkami z takim podejściem i mentalnością jak wasza i że w polsce można zastrzegać sobie pojedyncze wyrazy - szczególnie tak populatne w waszej branży jak GAINER, teraz to niewiem czy walcze, chyba poprostu jestem zły, że niemożna z wami normalnie rozmawiać, można się tylko podlizywać albo zostać oczernionym i ocenzurowanym

pozdro

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Widzisz Tomek produkujesz zarzuty i masz chęć brnąć i podsycać atmosferę a nie od tego jest to forum.
Może warto zrozumieć ,że niekoniecznie w tym wątku musiało się wszystko zacząć a np w innym dziale
Blokowanie postów?
1] niemożliwe
2] Tobie kasować nie możemy choć łamiesz regulamin a blokować innych chcesz ,konsekwencji życzymy i pozdrawiamy.
Tematów tj GAINER,CARBO,MAGACAPS nie będziemy tu wałkować do tego są inne miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
1] niemożliwe - ale co? że wasz konflikt z innymi mnie nie obchodzi - to akurat widać w moich postach że bardziej mnie obchodzi to że pograliście nie fair ze mną, skasowaliście moją wypowiedź, próbujecie mnie oczernić, i próbujecie wmówić że złamałem regulamin - a to winnemu się udowadnia winę a nie na odwrót - więc kasując mój post skasowaliście swój rzekomy dowód, czemu? bo świadczył na moją korzyść

2] Tobie kasować nie możemy choć łamiesz regulamin a blokować innych chcesz
- raz że jak widać możecie bo skasowaliście moją
- dwa nie złamałem regulaminu (ale o tym wiemy tylko wy i ja, inni się nigdy dzięki wam się nie dowiedzą)
- trzy blokować nikogo niechcę (polecam czytać dokładnie wypowiedzi które komentujecie) właśnie walczę o to żeby coś co nazywa się FORUM nie było cenzurowane tak jak wy to robicie
- najlepsze w tym że zostawiliście moją wypowiedź pierwszą która - żeby ludzie mogli zobaczyć - użył słowa syf, uzył słowa gnojek - jest zły i niedobry, ale moją wypowiedź w której za to przeprosiłem skasowaliście :)

szkoda mi już nie tego że potraktowaliście mnie w taki spsób w jaki to zrobliście (i robicie dalej) ale głównie tego że było w moim poście nr 2 kilka pytań na które serio byłem ciekaw odpowiedzi, ale jak widać pytania były zbyt niewygodne.

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2125
a ja apeluję o zakończenie batalii Olimp Vs Sonbaty, zainteresowane strony przedstawiły swoje argumenty. Olimp przedstawił konkrety, Sonbaty odniósł się do tego, ale klakierzy podsycają atmosferę na zasadzie "huzia na Józia".
Może lepiej skupic sie na suplementach i sprawach merytorycznie i praktycznie związanymi z tym tematem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Tomek poanalizuj sobie swoje wypowiedzi :

- jeżeli wszystko zostało już powiedziane trzeba było wyłączyć możliwość dodawania odpowiedzi i sprawa byłaby załatwiona

- blokować nikogo niechcę (polecam czytać dokładnie wypowiedzi które komentujecie) właśnie walczę o to żeby coś co nazywa się FORUM nie było cenzurowane tak jak wy to robicie




..wogóle ładne z was biedaki
..no albo tak mało ludzi wie że olimp to syf

nie złamałem regulaminu (ale o tym wiemy tylko wy i ja, inni się nigdy dzięki wam się nie dowiedzą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
big_ra.v masz rację.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening, a karmienie piersią - do specjalistów

Następny temat

Zapach TCM

WHEY premium