SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odgrzewanie jedzenie w mikrafalówce

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 955
Nie umiałem znaleść podobnego tematu i odpowiedzi na moje pytanie, więc założyłem ten temat.

Słyszałem gdzieś że nie powinno się podgrzewać jedzenia w mirofalówce bo traci swoja wartości odżywcze i ponoć jakieś promieniowanie niezdrowe jest które w przyszłości może doprowadzić do nowotworu. Ile w tym prawdy? I jak bardzo się tym przejmować. Posiadam w domu mikrafalówke i wielu przypadkach bardzo pomogło by mi takie podgrzewanie, mleka ryżu mięsa itd.

Zmieniony przez - sensii w dniu 2009-03-23 22:28:02

W poszukiwaniu mocy !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Najzdrowsze nie jest jak sam napisałeś i masz racje, ale o ile każdego posiłku nie odgrzewasz w mikrofali to nie ma problemu od czasu do czasu z niej skorzystać.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 16754 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68629
tez posiadam i podrzewam nie przejmuj sie,mozna podgrzewac przeciez po to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Ja od kilku ładnych lat codziennie rano odgrzewam mleko w mikrofali i czuję się doskonale

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
j/w nie dajmy się zwariować jak mam tylko dostęp to wole zjeść ciepłe chyba że na dworze 35 to ......

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 100
przypadkiem kota nie podgrzewaj... ja niestety chcialem kiedyś ogrzać swojego pluszaka i zostala z niego pasta na kanapki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 955
nie chodzilo mi o pluszaki yhh
dzieki za odpowiedzi, czyli jak np podgrzeje sobie mleko to normalnie w diecie wpisuje wartości a nie żadne obniżone ta?

Zmieniony przez - sensii w dniu 2009-03-24 09:05:11

W poszukiwaniu mocy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
taaa nie dajmy się zwariować
ale mleko wolałbym w garczku podgrzać lepiej smakuje

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2009-03-24 09:06:51

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1635
Nie potrafie w tym momencie podac jakichs sprecyzowanych szczegolow ale czytalem kiedys artykol z powazanego pisma wlasnie o podgrzewaniu w mikrofali , nasz organizm gorzej przyswaja to jedzenie , zmienia sie przemiana materii ..

-----------------------
Najpierw Tona Wiedzy a poźniej Gram Koksu nie odwrotnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 955
no ja właśnie też coś takiego czytałem, no ale trudno nie można być tak szczegółowym ;p
ja zawsze garnek spale jak gotuje mleko ;]

W poszukiwaniu mocy !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sposób na kurczaka :D

Wiecej