SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odgrzewanie kotleta w mikrofali :-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2657
Jak to wiadomo u studenta często (o ile nie zwykle) zdarza się odgrzewać przez kilka dni przywieziony ze sobą obiad.

Dzisiaj sobie zważyłem mielonego pokrojonego w plastry, a następnie dałem na 3min do mikrofalówy. W trakcie odgrzewania aczęły dochodzić śmieszne odgłosy z wewnątrz (takie syczenie). Postanowiłem zważyć kotleta po raz drugi i ku mojemu zdziwieniu "stracił sporo na wadze". W związku z tym mam pytanie, czy to tylko woda, czy też w takiej temperaturze mógł tłuszcz się wytopić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
tak na oba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2657
Znaczy się i woda i tłuszcz? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
dla mnie odgrzewanie w mikrofalowce to porazka.... wszystko zaczyna wysychac i smierdziec... ja tam zawsze odsmazam na smalcu

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2657
Ja w sumie staram się unikać smażonego żarcia i w sumie dobrze by było, żeby tłuszcz się wytapiał w mikrofali :)

...a i wcale nic nie śmierdzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
to woda i tluszcz moim zdaniem ;]
wiec nei masz co sie martfic

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
silent_pl przy Twojej wadze liczy sie kazdy gram tluszczu lepiej zeby sie nie wytapial

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2657
Wiesz, ale ja wole zdrowe tłuszcze jeść niż ze smażenia ;), a poza tym po redukcji trzeba metabolizm nakręcić, a tłuszcze niby spowalniają...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8547
słyszałem kiedyś, że mikrofalówka wcale taka zła nie jest.
ponoć lepiej płatki podgrzać w mikrofalówce niż podgrzewać mleko w garnku, bo w garnku traci swoje dobre właściwości (witaminki i inne duperele) a w mikrofalówce ni. może niech sie wypowie jakiś profesorek javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
W miktofalówce podgrzewane są molekuły wody, tłuszcz raczej nie bedzie sie wytapiał bo woda paruje przy temp. 100 stopni C ale z 2 str. jak wsadzisz kostke smalcu to sie roztopi...no ale to nie ten sam tłuszcz co ten w miesie...

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-11-26 17:54:24
1

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
fakt tluszczu nie bedzie dopiero wtedy kiedy go usuniemy np papierowym recznikiem :] ale i tak cos zostanie

Początkujący Kucharz :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase od oceny

Następny temat

DIETA DO SPRAWDZENIA < proszę o wszelkie sprostowania.

WHEY premium