SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzenie Twarzy - Poliki - Drugi podbródek - pomocy!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 289 dni Przeczytanych tematów 113
Witam serdecznie,

od 4 tygodni jestem na redukcji, prowadziłem siedzący tryb życia, piłem piwo, źle się odżywiałem itp.
Zrobiłem sobie badania - wszystko jest ok. (mam na myśli hormony męskie, cholesterol, tsh, krew ogólnie)

Wszyscy mi mówią że schudłem i ja sam to widzę.

Jednak moim kompleksem jest twarz trochę spuchnięta/ulana lekko i drugi podbródek - wiem że niektórzy chudną najpierw ogólnie a potem na twarzy.

Proszę Was o radę - co zrobić by jak najszybciej schudnąć z twarzy i pozbyć się podbródka oraz jakie są Wasze doświadczenia?
Czy polecacie jakieś hmm odżywki/suplementy które pomogą pozbyć się mych problemów?

PS Wiem, że czas zrobi swoje ale nie ukrywam że chciałbym jak najbardziej to przyspieszyć ze względu na dziewczynę z którą będę się pierwszy raz widzieć za jakiś czas powiedzmy...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94646 Napisanych postów 364641 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669662
no nic tutaj nie wskórasz dalsza redukcja poza tym jesteś na początku drogi dopiero pewnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 289 dni Przeczytanych tematów 113
Heh, coś w tym jest :) a co sądzisz na temat spalaczy tłuszczu? Ja zawsze słyszałem że to ściema, chemiczny syf - i więcej szkody nie pożytku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 289 dni Przeczytanych tematów 113
Jeszcze jedno pytanko - czy AAKG i tego suplementy związane z wytwarzaniem azotu - czy mogą powodować puchnięcie twarzy? (nie brałem tego, a mam jeden blister)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94646 Napisanych postów 364641 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669662
nie będą powodowały puchnięcia twarzy
spalacze/termogeniki pomagają przy redukcji

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Coś tam spalacz pomoże, ale nie spodziewaj się cudów. Jak chcesz efektów to musisz przyłożyć się do diety i treningów. Spróbuj ograniczyć węglowodany w diecie bo bardzo możliwe że trzymasz dużo wody. Mam taki ryjek jak jestem na masie i leci dużo węgli. I ogólnie od diety bym na Twoim miejscu zaczął.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 289 dni Przeczytanych tematów 113
master7711
Coś tam spalacz pomoże, ale nie spodziewaj się cudów. Jak chcesz efektów to musisz przyłożyć się do diety i treningów. Spróbuj ograniczyć węglowodany w diecie bo bardzo możliwe że trzymasz dużo wody. Mam taki ryjek jak jestem na masie i leci dużo węgli. I ogólnie od diety bym na Twoim miejscu zaczął.


Dzięki wielkie za radę, fakt - węglowodany nie są mi obce heh. Jem co prawda dużo białka naturalnego (olimp) - ale fakt, węgle też się znajdują w mej diecie - ryż, kasza itp - nie jakoś często, ale zawsze - unikam fastfoodów, słodyczy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Poczytaj o dietach typu low carb. Może Ci podpasuje? Białko z proszku teoretycznie w niedużych porcjach ok, ale podstawą powinno być białko z pożywienia. Wszystko jest do ogarnięcia tylko musisz się zmobilizować porządnie bo niestety nie ma takiego środka, który zrobi robote za Ciebie. Powodzenia.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do użytkowników działu .

Następny temat

Naprawa skinny-fat (prawdopodobnie?)

WHEY premium