SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie i siłownia-lekarz zabronił

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Witam
Chciałabym poznać Wasze zdanie,ponieważ sama nie wiem co teraz zrobić.Prawie dwa miesiące temu zaczęłam się odchudzać pod kontrolą lekarza i dietetyka.Mam dużą nadwagę.Waga spada powoli ,ale równomiernie.Pomyślałam o dodatkowej formie aktywności a dokładnie o siłowni dwa razy w tygodniu.Niestety pani doktor powiedziała,że w moim przypadku nie poleca,ponieważ przy badaniu tkanki mięśniowej wyszło,iż mam jej bardzo dużo i że jak zacznę ćwiczyć na siłowni to nie będzie spadku wagi.Inna forma ruchu np.spacer jak najbardziej,ale siłownia nie.Proszę doświadczone osoby o opinie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Nadwaga to zbyt duża ilośc tkanki tłuszczowej a nie mięśniowej. A w odchudzaniu chodzi o to żeby stracic tłuszcz i stracic jak najmniejszą ilość tkanki mieśniowej (która w zasadzie pomaga w odchudzaniu).
Albo coś źle zrozumiałaś albo pani doktor ma nieaktualne dane dotyczące odchudzania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1512
^ potwierdzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Niech się ta pani doktor puknie w głowę. Dodatkowe mięśnie pozwolą efektywniej spalać tłuszcz. Zaczniesz chodzić na siłownię i będziesz miała kolejny bodziec dla organizmu do spalania tłuszczu.

Pokaż tą dietę, bo znając naszych pseudo dietetyków, to pewnie 1000kcal rozpisane z owoców i jogurtów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Dziękuję za odpowiedz, utwierdziło mnie to tylko w tym co i ja myślałam.Na pewno wszystko dobrze zrozumiałam,bo jeszcze prosiłam o potwierdzenie czy dobrze słyszę . Na dietę 1000 cal jogurtowo -owocową się nie nadaję.Moja dieta ma 2000 cal, 5 posiłków dziennie i nie chodzę głodna - to najważniejsze,no i waga leci w dół,myślę że jak teraz dodam siłownię, a jestem już umówiona z instruktorką, to będzie coraz lepiej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Po co dietetycy i instruktorzy? Napisz tutaj https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html temat i dziewczyny Ci we wszystkim pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Dzięki za link.Z instruktorką umówiłam się tylko na jedno spotkanie,żeby wiedzieć jak i do czego się zabrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Tak jak pisali panowie powyżej - siłka jak najbardziej wskazana
A jak dieta? Mogłabyś wrzucić przykładowy dzień?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Moja dieta wygląda tak ,iż pierwszy posiłek mam zjeść do godziny po przebudzeniu, u mnie jest to gdzieś ok 6.30,następnie pomiędzy 9.00 a 10.00,potem pomiędzy 13.00-14.00,następnie o 17 tej i o 21.00-szej.W ciągu dnia mam zjeść 300gr pieczywa,180 gr -ser biały,lub wędliny chude lub ryby,500 gr produktów mlecznych do 65 kcal,300 gr ziemniaków,150 gr mięsa,600 gr warzyw, 200 gr owoców,3 łyżeczki tłuszczu w postaci oleju.Dodam ,że przez pierwszy tydzień od tego jak dostałam dietę nie mogłam opanować śmiechu,ponieważ do tej pory unikałam chleba i ziemniaków i jadłam mniej,moje koleżanki z pracy patrzyły na mnie dziwnie ponieważ nigdy wcześniej nie widziały abym tyle jadła-no a przecież zaczęłam dietę.Pomyślałam spróbuje i zobaczymy co się będzie działo,usłyszałam iż tyłam dlatego ponieważ źle komponowałam posiłki.Tak jak pisałam wcześniej waga spada 3 kg na miesiąc myślę że to niezły wynik,więc chyba przy tym zostanę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Wiesz co... kilka rzeczy to można by było w tej diecie poprawić ;)
https://www.sfd.pl/-t752315.html

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Dzięki,chętnie skorzystam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, po przerwie w ćwiczeniach

Następny temat

Posiłek przed treningowy

WHEY premium